S

Savaşa Gitmek Rüya Tabirleri

Rüyada Savaşa Gitmek

Rüyada savaşa gitmek, mevcut risklerin farkına varacak olan rüya sahibinin, elindeki imkanları doğru analiz ederek, rakipleri ve düşmanlarına karşı, en sağlıklı stratejiyi belirleyecek olduğuna alamettir. Gözü kara, dediğini yapan, sözünün eri bir kimseyle nişanlanmak, bekar erkekler için karşılarına çıkacak çok güçlü bir kadın profiline yorumlanır. Rüya sahibinin eşinden çekineceğine, onu kırmamak için zaman zaman her sıkıntıyı içine atmak zorunda kaldığına da alamet eder. Savaşa gittiğini gören kimselerin ailelerinde, mal varlıkları ve akrabalarla miras işleriyle alakalı konuşmaların, tartışmaların yaşanacağını, bu sürecin kişi için beklenmedik mücadelelerle geçeceğini, her olumsuzluğa karşı hazırlıklı olmak gerektiğini tabir eder. Mallarına, parasına ve sürdüğü hayata göz diken düşmanların olduğunu bildiren rüya, kişiye sevecen ve iyi niyetli görünen, ancak çok farklı amaçları olan kişilere karşı hazırlıklı olması gerektiğini de bildirir.

Rüyada Savaşa Gitmek Ve Vurulmak

İş konusunda yeterli önlem alınmış olsa da, hesaplanmayan bazı detaylar nedeniyle bir miktar para kaybı yaşanacağına alamettir. Kişinin geleceğe yönelik çok büyük hayallere kapılmasının, mali durumunu düşünmeden ortaya koymasının bazı sorunlara neden olacağına tabir edilir. Kan görülürse şayet, duyulacak sözlerle moral bozukluğu yaşanacağını bildirir. Bacağından yaralanmak sevilen bir dostun kaybına veya o kimseyle küskünlük yaşamaya da yorumlanır.

Rüyada Savaşa Gidip Öldüğünü Görmek

Tükenmişlik, bıkkınlık, hayal kırıklığı ve üzüntüye neden olan pek çok olumsuz gelişmenin, sorunun ortadan kalkacağı güzel bir döneme başlanacağını ifade eden rüya, bireyin eski gücüne ve neşesine yakın zamanda ve anda kavuşacağının müjdesini de verir. Vurularak öldüğünü görmek anlamı ise, durgunluk döneminden sonra bireyin elde edeceği başarıların dost, düşman herkesi hayrete düşüreceğini haber verir.

Rüyada Savaşa Gitmenin Psikolojik Yorumu

Bazı detayları sürekli düşünmek suretiyle büyütmek ve sorun haline getirmek anlamına gelen rüya, bireyin çok yoğun bir zihinsel faaliyet içinde olduğuna, karamsarlık eğilimi kadar, kindar bir kişilik sergilediğini de bildirir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com