S

Savaşmak Rüya Tabirleri

Rüyada Savaşmak

Rüyada savaşmak, rüya sahibinin hayat mücadelesi ve yaşamak için gösterdiği gayret olarak yorumlanır. Rüya sahibi, geçimini sağlayabilmek için canını dişine takmış, gece gündüze demeden çalışıyor demektir. Yaz, kış, güneş, çamur, tatil dinlemeden ailesini geçindirmek için elinden geleni yapıyordur. Rüyada savaşmak, rüya sahibinin azimli çalışması sayesinde kazancının artmasına ya da işinin büyümesine vesile olacak demektir yani deyim yerindeyse Allah kendisine yürü ya kulum diyecektir. Bu sayede ailede artan rızık ve bollukla birlikte rüya sahibinin aile huzuru ve mutluluğu da artacaktır. Bu bireyin aynı zamanda ve anda ailesi de büyüyecektir diye tabir edilir.

Rüyada Savaştığını Görmek

Rüya sahibinin işlerinden fayda bulmasına, sağlıklı ve uzun bir ömür sürmesine işaret eder. Rüyasında savaştığını gören kişi yaşamını güzelleştirmek ve imkânlarını çoğaltıp daha rahat yaşamak için savaş veriyor demektir.

Rüyada Kılıçla Savaşmak

Rüya sahibinin hayatta alacağı galibiyetlere işaret eder. Kişi, özellikle ticaret hayatında rakiplerini çok gerisinde bırakacak kadar başarılı olacak ve yaptığı işte bir numara olmayı başarıp, mesleğinin zirvesine çıkacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Savaş Görmek

Rüyasında savaş gören bireyin çevresinde ya da ailesinde hem illet hem de bulaşıcı bir hastalık baş gösterebilir ya da rüya sahibinin ailesinde, iş yerinde büyük sorunlar yaşanabilir. Rüyada savaş görmenin bir başka tabiri de o toplumda pek çok bireyin bir araya gelerek bir şeye karşı olduklarını göstermeleri şeklinde yorumlanır.

Rüyada Silah Görmek

Rüya sahibinin hem itibarının hem de koltuğunun yükselmesi olarak değerlendirilir. Silah, rüya sahibi için emniyet ve kurtuluş olarak tabir edilir. Dertlerin sona ermesi, üzüntülerin unutulması ve yaraların sarılması için sabır ve güç kazanmak anlamına gelir.

Rüyada Kılıç Görmek

Rüyada kılıç görmek anlamı rüya sahibinin çevresinin genişlemesine, kazancının artmasına ve öz güveninin de yerine gelmesine yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com