S

Savaştığını Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Savaştığını Görmek

Rüyada savaştığını görmek anlamı, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören bireyin iş ve ekmek sahibi olacağına, girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin yaptığı yatırımların kendisine hedeflediği karı getireceğine ve bu sayede hayatının çok daha güzel hale geleceğine tabir edilir.

Rüyada Askerlerin Savaştığını Görmek

Rüyayı gören bireyin meslek hayatında rakipleri ile tatlı bir rekabet içinde olduğuna, hiçbir şeyin aralarındaki dostluğu bozamayacağına, işlerini dostluklarından ayrı tuttuklarına ve ticarette rakip oldukları kadar birbirlerine destek de verdiklerine rivayet edilir.

Rüyada Kılıçla Savaştığını Görmek

Rüyayı gören bireyin Allah ’ın izniyle ve kendisine yardım etmesiyle elini attığı işlerde üstün başarılar elde edeceğine, yükseleceğine, istediği noktaya gelerek, olmayı hedeflediği makama da oturacağına işaret eder. Başarının bolluk, bereket ve zenginlik getireceği anlamına gelir.

Rüyada Şeytanla Savaştığını Görmek

Rüyayı gören bireyin dinde bilgi ile donanacağına, nefsini terbiye etmeyi bileceğine, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, makbul olan yollardan ayrılmayacağına, kötü işlere girmeyeceğine ve kendisini günahkâr kılacak hiçbir işe meyil etmeyeceğine kılavuz eder.

Rüyada Teröristlerle Savaştığını Görmek

Rüyayı gören bireyin hem maddi hem de manevi gücünün yerine geleceğine, sıkıntılarının geçeceğine, zorluklarının kalmayacağına ve böylece rüya sahibinin kötü günlerinden kurtulmayı başaracağına tabir edilir.

Rüyada Düşmanla Savaştığını Görmek

Rüyayı gören bireyin yüzünün gülmesine, rahatının yerine gelmesine, işlerinin açılmasına ve rızkının da genişlemesine işaret eder. Rüya sahibinin hayatında kendisine ilaç olacak, her anlamda kendisini iyi hissetmesini sağlayacak çok hayırlı ve uğurlu gelişmelerin yaşanacağına rivayet edilir.

Rüyada Uçakların Savaştığını Görmek

Bu rüya iyi anlamlara gelmediği yönünde yorumlanır ve rüya sahibinin şanssız olacağı günler yaşayacağına alamet eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com