S

Savcı Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Savcı Görmek

Rüyada savcı görmek anlamı, rüya sahibinin içindeki adalet duygusuna, herkese eşit yaklaşıp objektif yani yansız davranmayı başarmasına ve insanlara karşı vicdanlı hareket etmesine işaret eder. Kişinin iyi niyetlerine, anlamadan dinlemeden kimseyi yargılamadığına, kimse hakkında kötü düşünmediğine ve kötü laf etmediğine tabir edilir. Rüyada savcı görmek anlamı, rüya sahibine akıl veren, işlerinin kolaylaşmasını sağlayan, öfkesi konusunda kendini telkin eden bir kimsenin varlığına kılavuz eder. Bu kişi sayesinde, rüya sahibinin hayatı olabildiğince sakin ve düzgün geçecektir çünkü sinirini frenlemesini sağlayan biri var demektir.

Rüyada Başsavcı Görmek

Rüyada başsavcı görmek anlamı, rüya sahibinin bazı işlerinin kendi menfaatine noktalanacağına ve bireyin bundan nemalanıp, fayda elde edeceğine işaret eder. Bu rüya aynı zamanda ve anda rüyayı gören bireyin kâğıt üzerindeki ve devlet kapısındaki resmi işlerini temsil eder.

Rüyada Savcı Olduğunu Görmek

Rüyada savcı olduğunu görmek anlamı, insanlar arasında iyi niyet elçisi olmaya, küsleri barıştırmaya, düşmanlıkları bitirmeye ve sükûneti, huzuru, adaleti sağlamaya işaret eder. Rüya sahibinin çoğu kez üçüncü bir kimse ve üçüncü bir göz olarak olaylara dışardan yaklaşıp, insanlara nerede hatalı olduğunu söylediği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Hâkim Görmek

Rüyada hâkim görmek anlamı, rüyayı gören bireyin her zaman akıl almak için başvurduğu bir kimsenin varlığına tabir edilir. Bu kişi, rüya sahibinin akıl hocasıdır ve bilgileri, öngörüleri, deneyimleri sayesinde doğru yolu bulmasındaki en büyük yardımcısıdır.

Rüyada Adliye Binası Görmek

Rüyada adliye binası görmek anlamı, bireyin hakkaniyet duygusundan yoksun olduğuna, insanlara karşı zalimce, anlayışsızca ve sorumsuzca davrandığına kılavuz eder. Rüyayı gören kimsenin rüyası, kişisel yükümlülüklerini yerine getirmediğine, daha ziyade kötülüğe kafasını yorduğuna, herkesten menfaat elde etmeye çalıştığına tabir edilir.

Rüyada Adliyede Olmak

Rüyayı gören bireyin, davranışlarına, yaşam tarzına ve çevresindeki kişilere bir an önce çeki düzen vermesine kılavuz eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com