S

Sayı Saymak Rüya Tabirleri

Rüyada Sayı Saymak

Rüyada sayı saymak, tek şekilde tabir edilemez. Rüyada çok fazla sayı saymayı başardığını gören bireyin güç, kudret, inanç ve hikmet sahibi olacağına ve bu sayede her türlü zorluk karşısında dik durmayı başaracağına, hiçbir durumda karamsarlık yaşamayacağına ve metin davranma gücünü kendinde bulacağına tabir edilir. Kişi eğer sadece birkaç sayı sayabildiğini görürse bu da rüyayı gören bireyin başına bazı talihsiz olaylar geleceğine işaret eder.

Rüyada Sayı Görmek

Rüyada sayı görmek anlamı de sayı saymakla benzer şekilde tabir edilir. Rüyada çok sayı görmek anlamı, hayırlara işaret eder ve rüya sahibinin yakın zamanda ve anda mutluluk verici haberler alacağına ve güzel olaylar yaşayacağına tabir edilir. Az sayı görmek anlamı de rüyayı gören bireyin uğursuz yaşaması anlamına gelir.

Rüyada Bir Rakamı Görmek

Rüyada bir rakamı görmek anlamı, çok hayırlıdır. Kişinin güzellikler içinde geçecek hayatına, işlerinden, eşinden ve evlatlarından hayır göreceğine, sırtını hak yoluna ve Allah ’a dayayıp bu yolda ilerleyeceğine ve bundan güç alacağına kılavuz eder.

Rüyada İki Rakamı Görmek

Rüyada iki rakamı görmek anlamı, rüyayı gören bireyin işlerinde çok başarılı olacağına ve kem gözlerden korunacağına, başarısına engel olacak kimseleri de bertaraf edeceğine böylelikle zafere giden yolda çok daha kolay ve güvenle ilerleyeceğine kılavuz eder.

Rüyada Üç Rakamı Görmek

Rüyada üç rakamı görmek anlamı rüya sahibinin kendisinden beklenen başarıyı göstereceğine ve kendisine inanan insanları mahcup etmeyeceğine ve onları yarı yolda bırakmayacağına işaret eder.

Rüyada Dört Rakamı Görmek

Rüyada dört rakamı görmek anlamı, rüyayı gören bireyin yaptığı işlerde, attığı adımlarda ya da söylediği sözlerde ne kadar haklı olduğuna ve hiçbir şeyi ölçüp, biçip tartmadan yapmadığına, kendisinden ve başaracağından emin olmadan hiçbir işe girmeyeceğine işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com