S

Sayılar Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sayılar Görmek

Rüyada sayılar görmek anlamı, tek şekilde tabir edilmez. Rüyada görülen her sayı kendi içinde ayrı bir anlama gelir ve her biri ayrı şekilde yorumlanır. Örneğin; bazı sayılar hayra yorulur ve mutluluk, kazanç, başarı, sağlık şeklinde tabir edilirken bazıları da tam tersi şekilde yani uğursuzluk olarak yorumlanır ve rüyayı gören bireyin yaşayacağı şanssızlık ve uğursuzluk olarak kabul edilir.

Rüyada Sayılar Saymak

Rüyayı gören bireyin rüyasında çift basamaklı sayılar saydığını görmesi iyi değildir. Sorunlarla karşılaşmaya, sıkıntıya düşmeye, geçim zorluğu çekmeye, üzülmeye, gözyaşı dökemeye rivayet edilirken rüya sahibinin uykusunda tek basamaklı sayılar saydığını görmesi ise kazançlı işler yapmaya, doğru kararlar almaya ve başarılı olmaya tabir edilir.

Rüyada Sayılar Yazmak

Rüyayı gören bireyin ticaret ehli kimse olacağına, yöneticilik koltuğuna oturacağına, büyük bir sorumluluğun altına girerek her ay kar zarar hesabı yapacağına kılavuz eder. Rüya sahibinin er ya da geç kendi işine sahip olma ve ticarete atılma hayalini gerçekleştirme şansına nail olacağına yorulur.

Rüyada Sayılar Söylemek

Rüyayı gören bireyin eğitime ve tahsile çok önem verdiğine, mümkün olduğunca hayatını ilim, irfan edinmeye adayacağına ve kendinden sonraki nesillere aktaracağı bilgilerle donanmak için çaba göstereceğine alamet eder. Rüya sahibinin âlim ve bilge olmak istediğine ve yaşamını bu yönde planladığına işaret eder.

Rüyada Sayılarla Uğraşmak

Rüyayı gören bireyin mesleğinde büyük başarılar elde edeceğine, yüksek makamlara geleceğine ve tuttuğunu koparmak gibi bir yeteneğinin ve zekâsının olacağına bu sayede kariyerinin zirvesine çıkacağına, üstün başarılar ve büyük zaferler elde edeceğine alamet eder.

Rüyada Rakamlar Görmek

Rüyada rakamlar görmek anlamı de tıpkı sayılar görmek anlamı gibi açıklanır ve rüyanın yorumu rakamların niteliğine bağlı olarak yapılır. Bazı rakamlar şans olarak bazı rakamlar da şanssızlık olarak açıklanır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com