S

Saymak Rüya Tabirleri

Rüyada Saymak

Rüyada saymak, sayılan nesne veya olaylara uygun şekilde yorumlanmalıdır. Pek çok şekilde yorumlanabilecek olan rüya genel anlamda hasret çekmek, askere gitmek ya da sevilen bir yakını askere, yolculuğa, gurbete yolcu etmek anlamlarına gelir. Hürriyete kavuşmak şeklinde tabir edilebileceği gibi, beklenilen bir habere kavuşmak, sevindirici bir gelişme ile yepyeni bir maceraya başlamak, ufkunu genişletecek yeni insanlarla tanışmak şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada Para Saymak

Kar getiren ve uzun vadede de bireyin zengin olmasına olanak verecek bir işe girişileceğine, aileden gelecek bir öneri ile kendi işyerini açmak, parasal konularda geçmişine göre çok daha iyi koşullara, herkese kıskançlık yaşatacak kadar rahat bir hayata kavuşmak anlamına gelir. Para saydığını gören kişiler fakir ise zenginleşir, borçları varsa kurtulurlar.

Rüyada Sayı Saymak

Katı kurallara ve prensiplere sahip olan rüya sahibinin kendisine yapılacak bir yanlıştan sonra o kişi veya kişilerle arasındaki tüm bağları kesecek olduğuna ve kendisini, hayatını koruma altına alarak yoluna devam edeceğine alamettir. Sayı saymak hür kalmak, esaretten kurtulmak veya kötü muamele görülen bir kişiden intikam almak manasına da gelir.

Rüyada Gün Saymak

Askerlik görevini yapmak için evden uzak kalmak, hasret çekerek gün saymak, bireyin uzaktaki yakınları ile iletişim kurmak için çabalaması demektir. Gün saymak erken doğum yapmak veya ani bir evlilik anlamına da gelir. Düşünülmeden yapılan bir işe, hesap kitap yapmadan hareket etmek suretiyle maddi zarar içinde kalmak ve borç almak anlamına gelir. Gün saydığını görenler eşleri ve sevdikleri ile çok güzel günler geçirirler.

Rüyada Saymanın Psikolojik Yorumu

Takıntıları yüzünden hayatı işkenceye dönmüş kişileri sembolize eder. Aynı zamanda ve anda kin ve nefret duygularının hakim olduğu insanların, affetmek konusunda olgunluk gösteremediklerini ve hoş görüye sahip olamadıklarını da bildirir. Bu rüya aynı zamanda ve anda sıkıntı içinde olanların sürekli olarak zamanın geçmesini dilediklerini de ifade eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara