S

Saz Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Saz Görmek

Rüyada saz görmek anlamı, uğursuzluk ve şanssızlık olarak tabir edilir. Rüyayı gören bireyin başına bazı uğursuzler geleceği, hayatının karışacağı, düzenin ve işlerinin bozulacağı, etrafını dikenlerin sarıp başarısını engelleyeceği anlamına gelir. Rüyayı gören bireyin hayatının aksilikler ve kısmetsizliklerle dolacağına, bir sorun bitmeden üstüne diğerinin geleceğine, arkadaşlarından ve dostlarından yana sıkıntı alacağına tabir edilir. Rüyada saz görmek anlamı, ağır geçecek bir dönem olarak kabul edilir.

Rüyada Saz Çalmak

Rüyada saz çalmak, rüya sahibinin güvendiği dağlara karların yağacağı şeklinde tabir edilir. Rüyayı gören bireyin çok güvendiği, inandığı ve sevdiği kişiler nedeniyle hayal kırıklığına uğrayacağına, onlar hakkında nasıl da yanıldığını anlayacağına işaret eder.

Rüyada Saz Çalan Birini Görmek

Hayırlara kılavuz eder. Rüyada saz çalan birini görmek anlamı ya da birini saz çalarken görmek anlamı, büyük bir kısmete yorulur. Şans, bolluk, bereket demektir. Rüya sahibinin yüzünü güldürecek güzel, temiz ve hayırlı olayların yaşanacağına, bireyin yine eskisi gibi neşeli olacağına işaret eder

Rüyada Saz Kırılması

Rüyada saz kırılması, rüya sahibi için sıkıntı verecek ve gözyaşı akıtmasına neden olacak olaylar yaşanacağına tabir edilir. Kişi, kendini çok kötü hissedeceği, düşündükçe aklını yitirip çıldıracakmış gibi olacağı, çaresizmiş gibi hissedeceği bir takım kötü olaylar yaşayacak demektir.

Rüyada Saz Satın Almak

Rüyada saz satın almak, rüya sahibine zor zamanlarında arka çıkan, onu koruması altına alan, başı belada olduğunda rahata kavuşması için elinden geleni yapana, gerekirse kendisi ile ölüme gidecek ya da gözünü bile kırpmadan canını verecek bir bireyin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Saz Telinin Kopması

Rüyada saz telinin kopması ya da kopuk saz teli görmek anlamı, iftira ve dedikodu olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin haksız yere suçlanacağı anlamına gelir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara