S

Seçim Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Seçim Görmek

Rüyada seçim görmek anlamı, bireyin hayatı içinde bir yol ayrımında olduğuna, bu aşamada vereceği karar ya da kararlar ile hayatını çok farklı noktalara götüreceği, hiç olmak istemediği ya da çok istediği bir mevkiye geleceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, kısmetlerinin artacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine ve aile hayatının beklemediği bir yöne doru gideceğine alamet eder.

Rüyada Seçim Kaybetmek

Çok sevilen ve değer verilen bir bireyin, gözünü bürüyen para hırsından kötü ötürü huylar edineceğine, güzel ve ahlaklı davranışlarını kenara atacağına, kendi bildiğini okuyacağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine ve kendisini sergilediği bu tutumundan ötürü ikaz eden kişilere çirkin sözler söyleyeceğine rivayet eder.

Rüyada Seçim Kazanmak

İş hayatı içinde çok hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, huzurlu ve mutlu olunacağına, kazanılan başarılar ile çok güzel çalışmalar yapılacağına, bu sayede büyük miktarda para kazanılacağına ve bolluk ve bereket içinde yaşanılacağına işaret eder.

Rüyada Seçim Yapmak

Eş, dost ve akrabalardan alınacak yardımlar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, aile açısından çok büyük ilerlemeler kaydedileceğine ve sevilen kişi ile girilecek bir yolda mutluluktan havalara uçulacağına tabir edilir.

Rüyada Seçim Yaptığını Görmek

Kişinin, iş hayatında düştüğü çıkmazdan aile bireylerinden alacağı destek sayesinde kurtulacağına, iş dünyasında rakiplerini zekâsı ve yeteneği ile egale etmesi sayesinde önünün açılacağına, kazancının daha da artacağına, işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine ve yollarına hayırlı kısmetlerin çıkacağına yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara