S

Sedir Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sedir Görmek

Rüyada sedir görmek anlamı, içerde görülmesine ya da dışarıda görülmesine bağlı olarak tabir edilir. Rüyayı gören bireyin uykusunda sediri içerde görmesi, sahip olduğu dünya mallarında artış olacağına, rızkının genişleyeceğine, aile saadetinin artacağına, bol muhabbette olacağına ve afiyette kalacağına işaret eder. Rüya sahibinin dışarıda sedir görmesi ise asgari düzeyde yaşamasına ve bu doğrultuda davranmak zorunda kalmasına kılavuz eder.

Rüyada Sedir Ağacı Görmek

Rüyayı gören bireyin ulvi ve arif bir kimse olacağına, kendisini ve adını yüceltecek ameller yapacağına, bunun da toplumdaki değerini arttıracağına rivayet edilir. Rüya sahibinin herkesin ortak değerleri olan olguları benimseyeceğine, yaşadığı çevreye aykırı gelecek şeyler yapmayacağına ve güzel huylarından vazgeçmeyerek, deyim yerindeyse parmakla gösterilecek kimse olacağına işaret eder.

Rüyada Sedir Yastığı Görmek

Rüyayı gören bireyin sırtını sağlama alacağına, makamını garantileyeceğine, kudret sahibi olacağına ve tabiri caizse hiç kimsenin kendisiyle gerek meslekteki uzmanlığı gerekse maddi gücü bakımından boy ölçüşemeyeceğine alamet eder. Rüya sahibinin herkesin kolay kolay rekabet edemeyeceği bir konumuna geleceğine yorulur.

Rüyada Sedirde Oturmak

Rüyayı gören bireyin özel hayatında da meslek hayatında da hep çift kısmet alacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin şansının daima yaver gideceğine, hayatı boyunca hiçbir şeyin yoksunluğunu çekmeyeceği gibi her şeyden en az ikişer tanesine sahip olacağına rivayet edilir.

Rüyada Sedirde Uyumak

Rüyayı gören bireyin eline geçecek büyük fırsatlar sayesinde halinin vaktinin yerine geleceğine, parasının birikeceğine, ekmeğinin bereketleneceğine ve mallarının da değerleneceğine kılavuz eder. Rüya sahibi hayırlı kapılara ulaşacak ve Allah ’ın yardımına nail olacak demektir.

Rüyada Divan Görmek

Rüyayı gören bireyin uzun, sağlıklı, makbul ve hayırlı bir ömür geçireceğine ve Allah ’ın kendisine güzel olan yazılar yazacağına alamet eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Hemen Ara