S

Sedye Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sedye Görmek

Rüyada sedye görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, iş temposunun vücudunu çok yıpratacak kadar artması, dinlenmek için zaman bulamaması, yeterli ve dengeli beslenmemesi ve sağlığına özen göstermemesi gibi nedenlerden ötürü çok büyük ve çok ağır bir hastalığa tutulacağına kılavuz eder. Ve rüya sahibinin, bu hastalıktan ötürü çok uzun bir süre yataktan kalkamayacağına ve hastalığın ruhen, bedenen ve maddi açıdan çok büyük kayıplara sebep olacağına alamettir.

Rüyada görülen sedye, gidilecek ya da çıkılacak ve hayırlı haberler ile dönülecek bir yola yorumlanır. Ayrıca, yapılan dönüş sonrası birçok iş girişiminde bulunulacağına kılavuz eder.

Rüyada Sedyeden Kalkmak

Rüyada sedyeden kalmak, rüyayı gören kişiyi, uzun zamandır yatağa mahkum etmiş olan ağır bir hastalığın uzun bir tedavi ve iyileşme süreci sonunda geçeceğine ve maddi hasar dışında çok büyük bir hasar bırakmadan rüya sahibini terkedeceğine tabir edilir.

Rüyada Sedyede Taşınmak

Rüyada sedyede taşınmak, parasal sorunlardan ötürü hane içinde yaşanacak büyük sıkıntıların ve sorunların yavaş yavaş ağız dalaşına ve tartışmaya döneceğine ve haneye huzursuzluk ve ayrılık gireceğine yorulur. Aynı zamanda ve anda, ayrılıkla beraber evden büyük miktarda eşya çıkacağına yorumlanır.

Rüyada Sedyeye Uzanmak

Rüyada sedyeye uzanmak, yapılmak istenen ancak yeterli maddi kaynak olmadığı için yapılamayan işte, ortaklık teklif edilen birisinin olumsuz cevap vermesi ile işin rüyayı gören bireyin avucundan kuş olup uçacağına kılavuz edilir.

Rüyada Sedye Taşımak

Rüyada sedye taşımak, başarısızlıkla sonuçlanan iş girişiminde yatırılmış olan paradan, ortaklığa katılan sermayeden ya da maldan geri alınabilecek miktara tabir edilir.

Rüyada Sedyeden İnmek

Rüyada sedyeden inmek, rüyayı gören bireyin, misafirliğe gittiği yerde haddinden fazla bir süre kaldığına ve artık insanlarda sıkıntı yaratmaya başladığına işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com