S

Sel Baskını Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sel Baskını Görmek

Rüyada sel baskını görmek anlamı, hayra yorulmayan, belaları ve sıkıntıları ifade eden rüyalardandır. Kişinin hayatı kadar, yakın çevresi hatta yaşadığı topluluk veya toplumu ilgilendiren sorunların gündeme geleceğini, ülkede huzuru olumsuz etkileyen bazı olaylar neticesinde gerginliklerin artacağını bildirir. Sel baskını, uyarıları kulak arkası eden kişilerin göz göre göre hataya düşeceklerini, hayatlarında garanti altına aldıkları her şeyi bir anda kaybederek tüm yaşantılarını sorgulamaya başlayacaklarını da bildirir. Düşman saldırısına uğramak olarak da bilinen rüya, bireyin hasımlarından göreceği kötülüklerin yakın zamanda ve anda artacağına ve fiziki olduğu kadar maddi kayıplarının da olacağına alamettir. Manevi olarak üzüntü içinde kalmanın, yaşanan kayıplardan dolayı derin bir moralsizlik, mutsuzluk yaşamak demektir. Güvenilen insanların azalacağı, bireyin hiçbir şeyden emin olamayacağı ve kafasının karışacağı, hayatının allak bullak olacağı sıkıntı bir sürecin habercisidir.

Rüyada Sel Baskınında Boğulmak

Yorucu olduğu kadar yıpratıcı, bıktırıcı gelişmeleri haber verir ve rüya sahibini kendisini her yönden bunalmış hissedeceği bu dönemde sevdiği insanlarla arasında da soğuk rüzgarlar eseceğini, hem iş hayatında bozulmalar yaşayacağını, hem de aile hayatında eskisi gibi mutlu, huzurlu günler geçiremeyeceğini, evlatları olanların iletişim problemleri nedeniyle ev içinde gergin olacaklarını bildirir.

Rüyada Evini Sel Basması

Ev halkından birinin üzüntülü günler geçireceğine, hastalanmasına, huzursuzluk çıkmasına neden olan olaylara ve sözlere işaret ettiği gibi, boşanmalara, büyük kavgalara ve yuvanın dağılmasına da yorumlanır. Hayırla neticelenmeyecek olayları işaret eden rüya, aile birliğinin temelini derinden sarsacak her türlü belayı ve sıkıntıyı işaret ederken, çözümsüz problemler nedeniyle depresyona girmeyi, umutsuzluk içinde yaşayacak olmayı da kılavuz eder.

Rüyada Sel Baskını Görmenin Psikolojik Yorumu

Her şeyin üstüne geldiğini, kendini dünyanın en şanssız kişisi sanmayı ifade eder. Derin bir umutsuzluk yaşandığını bildiren rüya, bireyin yalnızlık duygusunun her geçen gün arttığını, bulunulan ortamlarda mutsuz olunduğunu ve iç huzursuzluğu temsil eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com