S

Sela Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sela Görmek

Rüyada sela görmek anlamı, hayırlı bir evlilik yapmaya ya da kişiye ömrünün sonuna kadar destek olacak, sevgisini esirgemeyecek bir eşe sahip olmaya alamettir. Parasal konularda bu rüyadan sonra sıkıntı çekmeyecek olan rüya sahibi mevki konusunda da hayal ettiği noktaya ulaşır. Sela gören bireyin ailesi uzun ömürlü olur ve ciddi hastalıklar da yaşanmaz. Mücadele veren kimselerin neticede istediklerini elde ederek sonrasında kolay bir hayat süreceklerini de bildirir. Dünyevi mutluluğa da alamet olan rüya ahiret hayatında da bireyin güzel bir konuda olacağını, günahtan uzak durarak yaşayacağın bildirir. Hayatın her aşamasında bol kısmetle yaşayacak olan kişilerin mutluluk dolu günlerini sevdikleriyle beraber geçireceğine, ağız adı ile yaşanacak bir aile hayatına da kılavuztir.

Rüyada Sela Duymak

İş hayatında zirveye ulaşılacak adımlar atmaya ve bu konuda hem iş arkadaşları, hem amirleri, hem de ailesi tarafından destek görecek olacak rüya sahibinin bundan sonraki hayatını çok daha emin şekilde planlayacağına alamettir. Sela duyan kimselerin hastalık sorunları ortadan kalkar ve küslük durumları sona erer. Kendisini ruhen yücelmiş hissetmek ve her zorlukla kolaylıkla mücadele edecek bir psikolojiye sahip olmak şeklinde de yorumlanır. Ahlaken bireyin olgunluğa eriştiğini, kendisini küçük düşürecek hareketlerden kaçındığını da bildirir.

Rüyada Sela Okuyan Birini Görmek

Sela okuduğu görülen kişi gerçek yaşamda tanınan biri ise, onun başına gelecek kötü bir olayın ya da hastalığın haberi alınır. Başkalarına ait kötü haberler almak veya olumsuz gelişmelerden haberdar olmak, yardım edilemeyecek bir durumla karşılaşmak ve üzüntü duymak anlamına da gelir.

Rüyada Sela Görmenin Psikolojik Yorumu

Başa gelmesinden korkulan bir olay olduğunu, bireyin korkularının kendisine egemen olmasından dolayı gerçek yaşamını da engellediğini, pek çok konuda çekingen ve tutuk davranması yüzünden sosyal çevresinde dikkate alınmadığını, bu durumun kişiyi olumsuz etkilediğini işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com