S

Sela Okunması Rüya Tabirleri

Rüyada Sela Okunması

Rüyada sela okunması, bireyin hoşuna gitmeyecek, üzüntü verecek bir haber almasına işaret eder Rüyada sela okunması aynı zamanda ve anda rüya sahibinin davranışlarının Allah katında kabul görmediğini, dinen caiz olmayan şekilde yaşam sürdüğünü ve kırıcı bir kimse olduğunu da gösterir. Sela okunması, rüya sahibi için zarar göreceği durumlara ve sözlere kılavuz eder.

Rüyada Sela Okuduğunu Görmek

Kişi kendisinin sela okuduğunu görürse kötü bir haber alır. Tanıdığı bir kimsenin cenazesi için sela okuduğunu görüyorsa ve ölen kişi iyi bir insansa bu durumda çok ciddi bir belayla uğraşmak zorunda kalır. Kötü bir bireyin ölümü ardından sela okuduğunu görmek anlamı ise, olumlu haberlere yorumlanır ve bireyin kendisine düşmanlık besleyen kişilere galip geleceğini de ifade eder.

Rüyada Sela Verildiğini Görmek

Yakın akrabalardan birinin vefatı ile ilgili bir habere yorumlanacağı gibi, bireyin uzun süredir süren sıkıntılarının da sonuna geldiğini ifade eder. Rüyada sela verildiğini duymak, ailedeki kimselerde hasta olan varsa o bireyin vefat edeceğine de alamettir.

Rüyada Ölüm Haberi Almak

Rahat bir hayata kavuşulacağına, arzu ve emellerin bireyin istediği yönde gerçek olacağına işaret eder. Ölüm haberi almak bütün olumsuzlukların, hastalıkların ve sıkıntıların tez vakitte dağılması ve yok olması anlamına da gelir ve rüya sahibine huzur verecek gelişmeleri tabir eder.

Rüyada Sela Okunması Psikolojik Yorumu

Ölüm korkusu yaşayan kişilerde görülen rüya, bir başka şekilde de kayıp korkusu yaşayanlar için geçerlidir. Yakınlarını kaybetmekten korkanların veya yakın zamanlarda sevdiği kişi veya kişileri kaybetmiş olanların rüyalarında sela okunduğunu görmesi veya duyması normal kabul edilir. Acı verici kayıplardan sonra kişilerin rüyalarında bu tip simgesel durumlar görmesi psikolojik açıdan olağan kabul edilir. Sela okunması aynı zamanda ve anda, hasta olan kişilerin de yaşadığı ölüm korkusuna tabir edilebilir. Kişi hayatının sona ermesinden ve ölmekten korktuğu zamanlarda böyle rüyalar görür.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara