S

Sela Sesi Duymak Rüya Tabirleri

Rüyada Sela Sesi Duymak

Rüyada sela sesi duymak, üzücü haberlere yorumlandığı gibi, bazı durumlarda da bireyin bitmesi kendisi için iyi olacak durumlar yaşayacağına, kısa sürecek bir üzüntü sonrasında refaha ereceğine yorumlanır. Rüyada sela sesi duyan bireyin yakın akrabalarında hasta olan biri söz konusu ise ölüm haberi gelir. Kişi tanıdığı birinin selasını duyuyor ise bu durumda o bireyin uzun bir ömrü olacağına ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına da tabir olur.

Rüyada Ezan Sesi Duymak

Kişi için son derece hayırlı bir rüyadır ve İslami açıdan bu rüyayı gören kişiler Kabe ’yi ziyaret etme lütfuna erişirler. Allah katında sevabı bol bir yaşama sahip olunduğu ve dinen tüm vecibelerin eksiksiz, bir kula yaraşır şekilde yerine getirildiğini de gösterir. İyi bir mümin olmaya ve hem aile, hem de iş yaşamını İslami kurallara göre şekillendirdiğini gösterir. Ezan sesi duymak alın teri ile kazanılan paralara ve aile üyelerinin de müreffeh bir şekilde yaşayacağına kılavuz eder. Eğer kişi yatağında uzanmış bir şekilde ezan sesi duyduğunu görüyor ise, bu durumda ailesine iyi davranmadığına ve çevresine karşı despot bir tavır takındığına yorulur.

Rüyada Ezan Okumak

Bekar bir kimsenin böyle bir rüya görmesi en kısa zamanda ve anda çok iyi ve mutlu bir evlilik yapacağı şeklinde yorumlanır. Kişinin ezan okuması ayrıca Hac yolculuğu yapacağını veya Umre ziyaretinde bulunacağı anlamlarına da gelir.

Rüyada Sela Sesi Duymak Psikolojik Yorumu

Ölüm acısı yaşayan kişilerin gördüğü rüyalardan biridir. Kayıp sonrası duyulan derin acı, ölümcül bir hastalık sürecinde olunması veya ölümden korkulması gibi hallerde kişi rüyalarında sela sesi duyabilir. Hem ölümden korkmaya, hem de yaşanılan kayıptan etkilenen ruh haline işaret eder. Sela sesi duymak aynı zamanda ve anda beklenen bir ölüm haberinin de bireyin bilinçaltında yer etmesi ve sürekli olarak bu gerginlikle yaşıyor olduğu anlamlarına da gelmektedir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com