S

Selam Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Selam Görmek

Rüyada selam görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, iş hayatı içinde yaşadığı sıkıntılı ve kötü durumları yakın bir zaman içinde atlatacağına, sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği destek ve edecekleri yardım sayesinde işlerini çok daha büyüteceğine, kazancını günden güne daha da arttıracağına, eline geçen bütün imkânları kullanarak çok büyük atılımlar yapacağına ve bu atılımlar sayesinde büyük bir zenginliğe giden yolun kapısını açacağına alamet eder.

Rüyada Selam Almak

Rüyayı gören bireyin, iş hayatı ve aile hayatı içinde kendisini çok güzel olayların ve gelişmelerin beklediğine, yapacağı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına ve sevdiği kişiler ile birlikte çok büyük başarı kazanacak işlere adım atacağına tabir edilir.

Rüyada Selam Vermek

Rüya sahibi ile uzun zaman önce tartışmış olduğu bir kişi arasındaki buzların erimeye başladığına, kırgınlıkların yerini barışa bıraktığına, sevilen kişiler ile çok hayırlı ve güzel günler geçirileceğine, yakın zaman içinde daha önce görülmemiş bazı projeler gerçekleştirileceğine, yapılan hataların telafi edileceğine ve daha mutlu günler görüleceğine kılavuz eder.

Rüyada Selam Vermemek

Rüyayı gören kişi ile rüyasında selam vermediği kişi arasında çok sıkıntılı durumların hatta tartışmaların meydana geleceğine, bu yüzden rüya sahibinin çok dikkat etmesi, bu rüyayı dikkate alarak hareket etmesi ve başına gelebilecek kötü olaylardan hem kendisini hem de sevdiklerini koruyabilmesi gerektiğine alamet eder.

Rüyada Selam Almamak

Rüya sahibi ile çevresindeki kişiler arasında bazı tatsız durumların yaşanacağına, çok dikkat edilmesi ve daha soğukkanlı ve daha anlayışlı olunması gerektiğine kılavuz eder. Aynı zamanda ve anda, rüyayı gören bireyin, geçmişteki bir olaya çok bağlı kaldığına ve bir türlü unutamadığına yorumlanır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com