S

Selam Vermek Rüya Tabirleri

Rüyada Selam Vermek

Rüyada selam vermek, hayır yapmaya ve hayır bulmaya, esenliğe, huzura ve mutluluğa kavuşmaya kılavuz eder. Ulu ya da alim bir kimse tarafından himaye edilmeye, korunmaya, onun tarafından doğru yolu bulmaya ve o yoldan ayrılmamaya tabir edilir. Sıkıntılardan, dertlerden ve üzüntülerden kurtulup hafiflemeye, esenliğe kavuşmaya, keyfe gelmeye işaret eder. Bu rüya aynı zamanda ve anda rüya sahibi için her zaman el açıp dua eden, işi gücü rast gitsin diye Allah ’a yalvaran bir kimsenin varlığına yorulur.

Rüyada Selamlaşmak

Rüyada selamlaşmak, dayanışmaya ve yardımlaşmaya, birlik, beraberlik içinde olmaya ve kenetlenmeye kılavuz eder. Zorluklara, sıkıntılara, dertlere, borçlara, kötülüklere, uğursuzluklara, belalı işlere ve belalı kişilere karşı tek bir vücut, tek bir kalp gibi kenetlenerek karşı durmaya işaret eder.

Rüyada Selam Almak

Rüyada bir kişiden selam aldığını görmek anlamı, o kişiden gelecek hayra, iyiliğe, güzel söze ya da mutluluk verici bir habere tabir edilir. Bir kimse tarafından huzura kavuşmak, esenlik bulmak ve mutlu olmak için alınacak yardıma yorulur.

Rüyada Selam Vermek

Rüyada selam vermek de selam almak tabirinin tam tersi şeklinde yorumlanır ve rüya sahibinin iyi niyetleri, güzel ve temiz düşünceleri ile atacağı bir adıma, bu adım sayesinde bir kimseyi kötülüklerden ve belalardan kurtaracağına, bu sayede herkesin sevgisini kazanıp, takdirini toplamaya kılavuz eder.

Rüyada Selam Vermemek

Rüyada selam vermemek, iyi şekilde değerlendirilmez, rüya sahibinin şeytanla hareket edeceğine, doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine, günaha girip, kalp kıracağına tabir edilir.

Rüyada Selamün Aleyküm Demek

Rüyada selamünaleyküm demek tüm dertlerin biteceğine, her türlü illet hastalığın iyileşeceğine, hayallerin ve duaların kabul, günahların da affolacağına, huzura ve esenliğe kavuşmaya tabir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com