S

Selden Kurtulmak Rüya Tabirleri

Rüyada Selden Kurtulmak

Rüyada selden kurtulmak, bir felaketin eşiğinden dönmek ve uğursuzlukla geçen günlerden dolayı buhrana kapılmak demektir. Yakın zamanda ve anda meydana gelen olumsuzlukların kişide güvensizlik ve yoğun endişeye neden olduğunu, ilerleyen günlerde bu etkilerin azalacağını ve işlerin sonucunun tahmin edilenden daha da iyi neticeleneceğini kılavuz eder. Selden kurtulan kişi bir şans daha elde eder. Yaptığı hatalardan veya yanlışlardan dolayı affedilmeye yorumlanan rüya, hapse düşmekten kurtulmak, mahkemede lehine sonular almak, esaretten kurtularak özgürce yaşamak manasındadır. Selden kurtulmak düşmandan kurtulmak demektir ve kişiye kötülük hazırlıkları içinde olan, kuyusunu kazan kimselerin kendi tuzaklarına düşeceklerini ifade eder. Selden kurtulan kişiler iflastan kurtulur, maddi borçlarından kısa sürede arınırlar ve hayatları eskisine oranla daha rahat, konforlu şekilde geçer.

Rüyada Sele Kapılmak

Kötüye yorulan ve kişi için türlü belaların, sıkıntıların habercisi olan rüya genellikle zarara uğrayacak olmanın ve isteklerin, hayallerin gerçekleşmeyeceğinin ifadesidir. Sele kapıldığını gören kişi kendisine kurulan tuzakların farkına varamadığı için zarar görür ve yaralanır. Düşmanların her açıdan atağa geçtiği bir dönemi bildirdiği gibi, iş hayatında rekabetin acımasızlaşacağını, rüya sahibinin işini gücünü, kazandığı parayı koruyabilmek için zorlanacağını kılavuz eder.

Rüyada Selde Boğulmak

Başa gelecek kötü olayların ve uğursuzlerin kişiye ders olacağını, bugüne kadar yapılan hataları gözden geçirmek gerektiğini işaret eder. Selde boğulduğunu gören bireyin evine haciz gelebilir veya icralık olacağı için maaşı kesilir. Her türlü borcun, maddi sıkışıklığın, işlerin tepetaklak olmasının ve hayat düzeninin tamamen bozulacağının alameti olduğu gibi, pek çok bitişin de tabiridir. Düşmanların gazabına uğramak, yenik düşmek, her şeye sıfırdan başlamak zorunda kalmak olarak da yorumlanabilir.

Rüyada Selden Kurtulmanın Psikolojik Yorumu

Depresyon, ruhsal çıkmazlar, karar verememe ve sağlıklı düşünememe gibi durumlar içinde olan, kendisini çok bunalmış, çıkışsız gören kimselerin gördüğü rüyalardandır ve umutsuzluk işaretidir. Kişinin sorunlarını çözebilmek adına sürekli düşündüğünü, çareler aradığını da bildirir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com