S

Senet Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Senet Görmek

Rüyada senet görmek anlamı, rüyayı gören bireyin yakında yaşadığı yoğun stresten ve kötü günlerden kurtulacağına, eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına yani düştüğü yerden kalkma cesareti göstereceğine ve yavaş yavaş toparlanmaya başlayacağına ve de hayatına kaldığı yerden devam edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin yaşadığı tatsız olayları unutacağına, artık hep ileriye ve önüne bakacağına tabir edilir.

Rüyada Senet İmzalamak

Rüyasında senet imzaladığını gören bireyin o anda fark etmeyeceği lakin uzun vadede kendisine zarar getirecek, zarar etmesine, mutsuz ve pişman olmasına neden olacak bir iş yapacağına ya da böyle bir yükümlülüğün altına gireceğine tabir edilir.

Rüyada Senet Almak

Rüyada senet almak, bireyin başının dumanlı olduğu, yaşadığı zorluk nedeni ile sürekli dalgın gezdiğine ve oflayıp püflediğine tabir edilir. Rüya sahibinin çetin günler geçireceğine, üzüleceğine ve kırılacağına kılavuz eder.

Rüyada Senet Vermek

Rüyada senet vermekle, senet almak aynı anlama gelir ve benzer şekilde açıklanır. Rüyayı gören bireyin yoluna engeller çıkacağına, işlerinin kötüye gitmeye başlayacağına, yokluğun ve geçim sıkıntısının baş göstereceğine ve bireyin içine düştüğü zorluğu nasıl atlatacağını bir türlü kestiremeyeceğine işaret eder.

Rüyada Senet Ödemek

Rüyada senet ödemek, rüyanın anlamına uygun şekilde yorumlanır ve rüya sahibinin kasasından hayırlı olacak bir iş için bir miktar para çıkacağına ve bu parayı zaten önceden bu işe kullanmak için niyetlendiğine ve bunun için ayırdığına tabir edilir.

Rüyada Senet Yırtmak

Rüyasında senet yırttığını gören kişi, geçim sıkıntısından kurtulur, eli bolluğa kavuşur, evine bereket gelir. Rüya sahibinin işlerinin açılması sayesinde maddi yükümlülüğünün azalacağına, parasal anlamda rahat edeceğine, emeğinin karşılığını almaya başlayacağına ve ailesini rahat şekilde geçindirmeyi başaracağına kılavuz eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com