S

Serseri Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Serseri Görmek

Rüyada serseri görmek anlamı, rüya sahibinin, hayat içinde yaşadığı olaylardan ötürü çok kötü bir duruma düştüğüne, büyük sıkıntılar çektiğine, duyduğu üzüntü yüzünden doğru karar vermekte zorlandığına, çok hatalı bir şekilde hareket ettiğine, eğer bu şekilde devam ederse çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, kendisini bir sorunlar yumağı içinde bulabileceğine ve çok büyük umutlar ile girdiği bir işten büyük zararla çıkacağına alamet eder.

Rüyada Serseri Biri ile Kavga Etmek

Rüyayı gören bireyin, yaptığı bazı davranışlar ve verdiği bazı hatalı kararlar yüzünden çok zor durumlara düşeceğine, en son atacağı bir adımdan ötürü maddi olarak bir kişi ile tartışmaya gireceğine, büyük bir kavgaya tutuşacağına ve hatalı olduğunu anlayana kadar sıkıntı çekeceğine işaret eder.

Rüyada Serseri Birini Görmek

İş hayatında ve aile hayatında çok kötü durumlar ile karşılaşan rüya sahibinin, yaptığı işlerde bu kötü durumların ve olayların etkisinde kaldığı için çok gereksiz ve hatalı bazı kararlar vereceğine, bu sebeple büyük zorluğa düşeceğine, işlerini bir türlü toparlayamayacağına, el attığı tüm işlerde aksilikler ile karşılaşacağına, zor ve stresli günler geçireceğine ve maddi olarak büyük kayıp vereceğine rivayet eder.

Rüyada Serseriler Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında çok hatalı olarak vereceği kararlar yüzünden büyük sıkıntı çekeceğine, işlerini yoluna sokmaya çalışırken daha kötü bir duruma düşeceğine, el attığı tüm çalışmalarda zarar edeceğine, kendisini büyük bir işe hazırlanırmış gibi büyük bir stres altında hissedip sıkıntı çekeceğine kılavuztir.

Rüyada Serseri Dövmek

Rüyayı gören bireyin, eş, dost ya da akrabalarından birisinin düştüğü zor duruma karşı çok büyük yardımlarda bulunacağına, üzüntüsüne ve sıkıntısına ortak olacağına ve ne zaman başı sıkışsa hemen yardım edeceğine işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com