S

Ses Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Ses Görmek

Rüyada ses görmek anlamı, sesin durumuna göre farklı şekillerde yorumlanır. Güzel bir ses duyduğunu görmek anlamı bireyin mutlu bir haber alması anlamına geldiği gibi, kötü bir ses ise gelecek üzücü bir haber şeklinde ele alınır. Çığlıklara benzer sesler görmek anlamı ise bireyin hastalanarak çok ağır bir süreçten geçeceğine kılavuz eder. Kime ait olduğu bilinmeyen kötü bir ses, kişiye gelecek bir fenalığa, düşmanların harekete geçip, kişiye zarar vermesine, iş hayatında beklenmedik kötü gelişmelere veya işten ayrılmalara yorumlanır. Güzel bir sesin şarkı söylediğini görmek anlamı ise, nihayet hastalıkların son bulmasına, aile boyu büyük bir saadet içinde olmaya, her muradın yerine gelmesine tabir edilir.

Rüyada Ses Vermek

Rüya sahibi kime olduğunu bilmeden ses veriyorsa, çok hayırlı ve iyi kalpli bir insan olduğuna, çevresindekileri kırmak istemeyip, her zor durumda onları koruyup kolladığına, geçmişi ile barışık ve bugünü için Allah ’a sürekli şükreden biri olduğuna kılavuztir. Hiç tanımadığı bir başka bireyin kendisine ses verdiğini duymak ise, zor bir anda beklenmedik bir yardım alarak, bir dosta ömür boyu minnettarlık duymaya yorumlanır.

Rüyada Ses Duymak

Ses görmek anlamı ile benzer yorumlanır. Çocuk sesi duymak aile kurmak ve güzel yürekli bir kalp sahibi olmak anlamını taşır. Güzel bir bayan sesi ise, bekar kimseler için başlayacak yeni bir gönül ilişkisinin müjdesini verir. Kötü ses duyan kişiler kendileri ile ilgili dedikoduya benzer sözler iştir ve canları sıkılır.

Rüyada Ses Görmenin Psikolojik Yorumu

Ses görmek anlamı veya duymak psikolojik olarak bireyin yardım çığlıkları anlamına gelir. Ruhsal dünyasında pek çok sorun yaşayan ancak gerçek yaşamında yeterince destek göremeyen, çok yalnız kalmış ve kimsesiz hisseden kişileri sembolize eder ve bireyin yardıma ihtiyacı olduğuna dair işaret verir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara