S

Ses Kısılması Rüya Tabirleri

Rüyada Ses Kısılması

Rüyada ses kısılması, rüyayı gören bireyin, uzun zamandır herkesten sakladığı sırlarının düşmanların kulağına gitmesi sonucu kötü günler geçirdiğine, eğer yapılacak her baskıyı ve saldırıyı iyi bir şekilde kontrol ederse bulunduğu mevkiyi ve daha üst mevkileri kazanabileceğine tabir edilir. Ve açıkları ile yanlışlarını arayan insanları kendisinden uzaklaştırırsa artık hiçbir sorunun canını bu kadar sıkmayacağına kılavuztir. Aynı zamanda ve anda, hane halkına yeni bir bireyin katılacağına tabir olunur.

Rüyada Sesinin Gür Çıktığını Duymak

Rüyada sesinin gür çıktığını duyan bireyin, gerek kişiliği gerek yaptığı çalışmalarla insanlar arasında çok iyi biri olarak anıldığına ve daha ileriki zamanlarda daha büyük bir kazanç elde edeceğine kılavuz edilir.

Rüyada Sesinin Zayıf Çıktığını Duymak

Rüyada sesinin zayıf çıktığını görmek anlamı, yapılan işlerde hile, hurda ve üçkağıt çıkmasından ötürü itibarının bozulmasına ve işlerinin bir bir kötülenip ytesirlilerce yaptığı işin defalarca incelenmesine sebep olur.

Rüyada Alçak Sesle Konuşmak

Rüyada alçak sesle konuşmak, iş hayatında ve sosyal hayatta yaptığı büyük ve başarılı işlere rağmen alçakgönüllü olunduğu için daha çok kişi tarafından destekleneceğine işaret edilir.

Rüyada Yüksek Sesle Konuşmak

Rüyada yüksek sesle konuşmak, rüya sahibinin, yapılan işlerde çalışan ve üreten insanlara acımadığına, dünya malına tamah ettiğine yorumlanır.

Rüyada Boğazının Tıkandığını Görmek

Rüyada boğazının tıkandığını gören bireyin, iş dünyasında yaşayacağı sıkıntı ve parasal sorunların epey uzun bir süre devam edeceğine ve hiçbir zaman bu sıkıntının giderilemeyeceğine işaret eder.

Rüyada İnsan Sesi Duymak

Rüyada insan sesi duyan bireyin çok önemli ve hayati bir konuma getirileceğine ve şimdiye kadar yaptığı başarılı işler sayesinde çok tutulan ve çok sevilen bireyin uzun zamandır daha başka işlerle de ilgilendiğine de işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com