S

Seslenmek Rüya Tabirleri

Rüyada Seslenmek

Rüyada seslenmek, rüyayı gören bireyin, hayat içerisinde yaptığı işlerde, davranışlarında ve aile hayatı ve iş hayatında Allah ’ın koyduğu kuralları, doğruluğu ve insanlığı göz önüne almasına kılavuz edilir. Aynı zamanda ve anda, hayırlı ve çok güzel sonuçlara yol açacak bir iş ya da bir çalışma için başlangıç yapmaya tabir edilir.

Rüyada Arkadaşına Seslenmek

Rüyada arkadaşına seslenmek, iş hayatında ya da sosyal hayat içerisinde sıkıntılara ve ister istemez kötü olaylara sebep olacak tartışmalara ve sorunlara yorulur.

 Rüyada Makam Sahibi Birinin Seslenmesi

Rüyada makam sahibi birinin seslenmesi, uzun zamandır beklenen, rüya sahibinin sıkıntılarını giderecek bir iş için kendisine görev verilmesine işaret edilir.

Rüyada Anneye Seslenmek

Rüyada anneye seslenmek, iş hayatında ve aile hayatında bazı işlemlerin ya da sorumlulukların es geçildiğine ve bu yüzden istemeden de olsa iş kazalarına ya da kırgınlıklara sebep olunacağına kılavuz edilir.

Rüyada Çağrılmak

Rüyada çağrılmak, rüya sahibinin, uzun zamandır doktor doktor dolaşarak tespit edilmesini istediği bir hastalığı olduğuna ve en sonunda hastalığın ne olduğuna ve nasıl tedavi edileceğine dair net bilgilere ulaşılacağına tabir edilir.

Rüyada Sıradan Birinin Kendini Çağırması

Rüyada sıradan birinin kendini çağırması, kötü, kadir bilmez ve insanlara yardım etmeyi hiç sevmeyen kişiler ile arkadaşlık etmeye işaret edilir.

Rüyada Kendini Çağıran Kimseyi Görmek

Rüyada kendini çağıran kimseyi görmek anlamı, iş hayatı ile ya da aile hayatı ile ilgili bir durumdan ötürü uzun ve engellerle dolu bir seyahate çıkmaya ve tüm zorlukları aşıp başarılı bir şekilde geri dönmeye yorumlanır.

Rüyada Kendini Yemeğe Çağırmak

Rüyada kendini yemeğe çağırmak, iş hayatında yapılan işlerden sağlanan kazancın bereketli olduğuna ve yapılan işlerde hayırlı rızk kazanılacağına kılavuz edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com