S

Set Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Set Görmek

Rüyada set görmek anlamı, karşılaşılacak çok büyük engellere alamettir. İş yaşamında bireyin zorluklarla karşılaşacak olmasına, düşmanlarının başarılarını engellemek isteyeceğine, yakın çevresinde de kurnaz, çıkarcı ve bireyin aleyhine işler yapan arkadaşların bulunduğuna yorumlanır. Çok arzu edilen bir işin olmayacağına, hayırlısının bu olduğuna kanaat getirip başka işlerle uğraşılması gerektiğine de tabir edilir. Kişiye iyi görünen, yanında olduğunu söyleyen lakin arkasından iş çeviren sahtekar kimselerin olduğuna, uzun zamandır hak ettiği terfiyi almasına mani olan insanları da simgeler. Bekar kimseler için geçmişi hakkında yalan söyleyen ve kişiyle evlenmek için çeşitli numaralar yapan bir kadının varlığına da alamettir. Sevilen ve güvenilen kimseler hakkında yanıldığını anlamak, hayal kırıklığı içinde kalmak ve mutsuz olmak demektir.

Rüyada Set Örmek

Psikolojik olarak kendi içine kapanan ve başkalarından yardım almayı her koşulda reddeden bireyin, giderek daha da yalnız bir hayat süreceğine, kendisine ait bir işyeri olanların iş kapatacaklarına, uzun süre çalışmayacaklarına ve ellerindeki parayı tükettikten sonra zor durumlara düşeceklerine de yorumlanır. Set ören kimseler yakın çevrelerinden aldıkları darbeler neticesinde büyük hayal kırıklıkları yaşayarak insanlarla aralarına büyük mesafe koyacaklarına kılavuztir.

Rüyada Set Yıkmak

Kişi tek başına set yıktığını görüyorsa tüm engelleri aşacak ve istediği başarıya güç de olsa kavuşacak demektir. Dua edilen ve olması çok istenen bir durumun yakın zamanda ve anda gerçekleşerek kişiyi sevince boğacağına alamet eden rüya iyi bir evlilik yapmaya, genç yaşta çocuk sahibi olmaya, kendi işini açmaya ve düşmanları alt etmeye de yorumlanır.

Rüyada Set Görmenin Psikolojik Yorumu

Erteleme hastalığına yakalanmış kişilerin gördüğü rüyalardan biridir. Kişi sürekli olarak çeşitli bahanelerin ardına sığınır ve yapmak istediklerine ulaşamamasının nedeni olarak bu tip bahaneleri sıralar. Harekete geçmek konusunda sıkıntı duyan, kendisine her daim bir engel bulan kimselerin gördükleri sembolik rüyalardan biridir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com