S

Sevdiğin Erkeği Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sevdiğin Erkeği Görmek

Rüyada sevdiğin erkeği görmek anlamı; bir kadının görüp tadabileceği en hayırlı ve güzel rüya örneklerinden biridir. Bu rüyayı gören bireyin hayır kapısı her daim açık kalacaktır ve hiçbir zaman doğru olmayan yola meyil dahi etmeyen biri olacaktır. Bu kimse, yaşadığı hüzünlü hallerden kurtulup konfora kavuşacaktır. Eğer uzak kaldığı bir akrabası, bir sevdası varsa ona da kavuşacaktır. Özlemini dindirecektir ve rahat edecektir.

Rüyada Sevdiğin Erkeği Çirkin Görmek

Kişi rüyasında sevdiği erkeği çirkin görüyorsa, kendi içinde bazı iç hesaplaşmalar yaşadığına kılavuztir. Kişi, bu iç hesaplaşmalar sonucu olmayacak bahaneler üreterek hatalarının ve yanlışlarının üzerini kapatmaya çalışacaktır. Görünüşte kısmen başarılı olsa da, bu kimse aslen neyi nasıl yaptığını kendisi çok iyi tecrübe edip bildiği için rahat edemeyecektir. Kişinin yaşayacağı içten pazarlıklı bir süreç, kişiye hemen hemen her anlamda olumsuz olarak geri dönecektir. Prestij kaybı yaşanması da muhtemeldir.

Rüyada Sevdiğin Erkeği Başkasıyla Görmek

Rüyada sevdiği erkeği başkasıyla gören kişiyi hüzün ve mutsuzluk bekliyordur. Bu rüya, bireyin kapılacağı melankolik ve tatsız tuzsuz bir ruh haline alamettir. Özellikle kişi, aşk hayatı ile ilgili bir takım değişiklikler yaşayabilir. Bu değişiklikler, bireyin genel anlamda da hayatını değiştirebilir. Yaşanacak olan zorlu süreç, kimi zaman ızdıraba dönüşebilecek olsa da, rüya sahibi asla umudunu kaybetmemelidir.

Rüyada Sevdiğin Erkekle Sevişmek

Rüyada sevdiği erkekle sevişen kişiyi bereket ve huzur beklemektedir. Özellikle, rüyayı gören kimse evli ya da evliliğe yakın bir kimse ise, o bireyin bol ve hayırlı evladı olacağı anlamına kılavuztir. Kişiyi, mutlu ve huzurlu bir evlilik hayatı beklemektedir. Genel anlamda da her türlü iyiliğe yorulabilecek olan bu rüya, güzelliklere ve rahat nefes almaya bir alamettir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com