S

Sevdiğini Öpmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sevdiğini Öpmek

Rüyada sevdiğini öpmek, gönül verilen kişiden müjdeli bir haber alınacağına, hasret çeken sevgililerin kısa zamanda ve anda kavuşacaklarına ya da sevilen kişiyle sürpriz bir karşılaşma olacağına kılavuztir. Rüyada sevdiğini öpmek aynı zamanda ve anda bireyin çevresinde çok saygıdeğer, akıllı ve iyi yürekli dostlar, arkadaşlar olduğunun da işaretidir. Rüyada sevdiğin öpen bireyin çevresi çok yakın olduğu kişilerden oluşur.

Rüyada Tanıdık Birini Öpmek

Rüyada tanınan ve hayatta olan bir kimseyi öpen kişi, tez zaman içinde o kişi ile karşılaşır veya görüşür. Rüyada tanıdık birini öperek kucaklayan kişi, yeni bir dost edinir ve bu arkadaşlık çok uzun ömürlü olur. Aynı zamanda ve anda rüyada tanıdık bir kimseyi şehvetli şekilde dudağından öpen kişi ise, rüyasındaki kişiden gerçek hayatta çok büyük bir iyilik görür. Şehvetsiz bir öpüşme söz konusu ise, rüyada görülen kişiye, rüya sahibinin büyük ve önemli bir yardımda bulunacağına yorumlanır.

Rüyada Öpüşmek

Rüyada öpüşmek genellikle öpen ve öpülen bireyin her türlü muradına ermesi olarak yorumlanır. Öte yandan karşılıklı bir menfaatin söz konusu olacağına, birlikte yaşanılacak güzel bir olaya ve iş açısından da ortaklığa alamettir. Rüyada genç birini öpmek her zaman bireyin tüm muratlarının gerçekleşeceğine, bekar ise evleneceğine, evli ise ailesiyle huzurlu bir hayat süreceğine yorumlanır. Rüyada bir kadını öpmek bireyin toplum içinde ve iş yerinde önemli lütuflara sahip olacağını ve yüceltileceğini gösterir. Rüyada yaşlı bir kadınla öpüşmek ise yapılan bir hatadan veya söylenen kötü sözden ötürü o kişiden özür dilenmesi gerektiğine dair uyarıcı bir anlama sahiptir. Bekar bir erkek rüyasında güzel ve süslü bir kadını öperse, gerçek hayatta da dul bir bayan ile tanışır ve evlenir.

Rüyada Birini Ağzından Öpmek

Rüyada tanınan birini ağzından öpen bireyin eline çok büyük paralar geçer. Ağzından öpülen kişi yabancı ise, rüyayı gören kimse ve ailesi için çok ciddi dedikodular ortaya çıkar. Yaşlı bir kimseyi ağzından öpmek hastalığa yakalanmaya yorumlanır. Eğer rüyada yanaktan öpülüyorsa bireyin girişeceği işlerde çok büyük paralar kazanacağına tabir olur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com