S

Sevdiğinle Konuşmak Rüya Tabirleri

Rüyada Sevdiğinle Konuşmak

Rüyada sevdiğinle konuşmak, kişiyi seven ve değer veren birinden alınacak olan önemli bir öğüde işaret olduğu gibi, bazı kararlarda aileden de destek alınacağına ve bireyin yalnızlık çekmediğine yorumlanır. Rüyasında sevdiği ile konuşan kişi evli ise, hanesinde her zaman dirlik ve birlik olur. Birbirini seven kişilere ve huzur dolu evliliklere de işaret eder. Bekar kişiler için özlem çekildiğine ve sevilen kişiye en kısa zamanda ve anda kavuşulacağına yorumlanır.

Rüyada Sevdiğinle Kavga Etmek

Gereksiz bir tartışma içine girilip, kırıcı konuşmalar yapılacağına kılavuz eden rüya aynı zamanda ve anda rüya sahibinin bir ortaklıktan ayrılacağına veya iş ortamında rütbesi yüksek bir kimse ile ters düşen bir duruma gireceğine de yorumlanır. Evli bir bayan rüyasında eşiyle kavga ederse, aksi şekilde geçimleri daha iyi olur ve sevineceği bir haber alır. Bekar bir kimse için sevgilisiyle kavga etmek ise başka bir kadının varlığına veya sevgilinin kişiye yalan söylediğine, bu nedenle de çekilecek acıya tabir olunur.

Rüyada Sevdiğine Sarılmak

Aile üyelerinden uzakta olan bir kimseye kavuşmaya, sevilen bir kimsenin nişan düğün ya da benzeri mutlu bir haberini almaya, rüya sahibinin yakın arkadaşlarından hediye alacağına ya da bir davete katılacağına işaret eder. Rüyada sevdiğine kavuşan kişi hasret giderir ve yakın zamanda ve anda mutlu bir beraberlik sahibi olur. Evli ise eşiyle aralarında huzurun ve sevginin eksik olmayacağı anlamlarına gelir.

Rüyada Sevdiğinle Konuşmak Psikolojik Yorumu

İlişkisi olan kimselerin beraberlikleri hakkında çok fazla düşünmesi ve partnerine çok yoğun hisler duyup, gönülden bağlanması sonucu rüyalarda da sevilen kişiye dair konuşmak, sarılmak veya benzeri durumlar görülebilir. Yalnız kimseler veya aşk acısı çekenler için, geçmişe duyulan özlem, geleceğe duyulan istekler anlamlarına gelir. Sevilen kişiyle konuşmak bazen de söylenemeyen sözlere ve konuşma isteğine de tabir edilmelidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com