S

Sevgili Tarafından Aldatılmak Rüya Tabirleri

Rüyada Sevgili Tarafından Aldatılmak

Rüyada sevgili tarafından aldatılmak, bireyin kendisini güven içinde hissetmediğine ve yaşadığı her olaya, karşılaştığı her kişiye tereddütle yaklaştığına kılavuztir. Evli kimseler için ailedeki huzursuzluğa işaret eden rüya aynı zamanda ve anda rüya sahibinin eşine karşı çok daha olumlu ve anlayışlı yaklaşması gerektiğine dair bir uyarıda bulunur. Rüyasında sevgilisi tarafından aldatıldığını gören kişiler mevcut ilişkilerinde ciddi bir kayıp korkusu yaşarlar ve öz güven eksikliğinden dolayı duygularını kontrol edemezler. Güvensizlik içinde sürdürülen bir ilişkiye ya da evlenmek üzere olan kişilere tabir edilir.

Rüyada Eşi Tarafından Aldatılmak

Haneye giren çıkan ve düşmanlık besleyen bir kimseye işaret eder. Kişinin kısmetlerinin önüne geçen, kendisini çekemeyen veya kıskanan bir kadına da işaret eden rüya, evli bayanlar için eşlerinin hayatına girecek olan kötü ahlak sahibi bir kadını da işaret eder. Özellikle evli kişiler için aile birliğinin yaşanacak kötü ilişkiler, yanlış davranışlar veya tercihler sebebiyle dağılacağına ve tamiri zor durumlara neden olacağına da tabir edilir. İslami yorumlara göre ise bireyin sıkıntılarından Allah ’ın yardımı ile sıyrılmasına yorumlanmalıdır.

Rüyada Sevgili Görmek

Bekar kimseler için gönüllerindeki gibi bir eşe ve dillerden düşmeyecek bir düğün yaşanacağına yorumlanır. Görülen sevgili eski ise bu durumda geçmişten bugüne devreden ve sıkıntı yaratan bir borca, evli biri için sevgili görmek anlamı de aile huzurunun başka kişiler tarafından bozulacağına yorumlanır. Farklı bir yoruma göre sevgilisi olan biri rüyasında onu görürse bu kısa zaman içinde ayrılık yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Sevgili Tarafından Aldatılmak Psikolojik Yorumu

Güvensizlik içinde yaşanan bir beraberlik sahibi olan ve sevgilisinin yalan söylediğini düşünen kişiler bilinçaltlarında aldatıldıklarını düşünebilirler ve bu durum rüyalarda ortaya çıkar. Güvensizlik duygusu dışında, var olan başka bir kadının varlığından emin olan kişiler de sık sık yaşadıkları buhran nedeni ile bu tip rüyalar görürler.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com