S

Sevgiliden Ayrılmak Rüya Tabirleri

Rüyada Sevgiliden Ayrılmak

Rüyada sevgiliden ayrılmak, şerli olayların yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin üzüleceği, ağlayacağı, sıkıntıya düşeceği, ruhunun ve içinin sıkılacağı tatsız durumlarla karşılaşacağına rivayet edilir. Kişi, çok zor günlerden geçecek, hayatı kötü bir yöne doğru kayacak, kötü kişilerle karşılaşacak, kazalara, belalara yakınlaşacak, başından uğursuzluklar, şanssızlıklar ve kısmetsizler eksik olmayacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Sevgiliden Ayrıldığını Görmek

Rüyada sevgiliden ayrılmak, mutsuz olmaya işaret eder. Rüyayı gören bireyin hiç istemeyeceği durumlara düşeceği ve hiç istemediği olaylarla karşılaşacağı, hayatının adeta bir kabusa döneceği ve bireyin bu durumdan çok etkilenip, uzun süre etkisini üzerinden atamayacağı anlamına gelir.

Rüyada Sevgiliden Ayrılmak ve Ağlamak

Bir kişi rüyasında sevgilisinden ayrıldığını ve ağladığını görürse eğer ve gerçekten de sevgilisinden ayrıysa o kişi sevgilisine kavuşacak demektir. Rüyanın aksine tabir, sevinçli olaylar yaşamak ve kötü günleri unutmak olarak yapılır.

Rüyada Sevgiliden Ayrılmak ya da Boşanmak

Rüyada sevgiliden ayrılmak ya da boşanmak rüyayı gören bireyin sevdiğini kaybetme korkusu taşıdığına ve sürekli bunu düşündüğüne alamet eder. Rüya sahibinin yaşadığı büyük mutluluğun bozulmasından çekindiğine tabir edilir.

Rüyada Eşinden Boşanmak

Rüyada eşinden boşanmak, rüya sahibi eğer gerçek hayatta evliyse o halde işlerinin ve aile saadetinin bozulacağına, bireyin güzel günlerinin geride kalacağına kılavuz eder. Eğer bu rüyanın sahibi henüz evli değilse o zaman bireyin ruh ve duygu halinin değişeceğine alamet eder.

Rüyada Sevgili ile Tartışmak

Rüyada sevgili ile tartışmak rüyayı gören bireyin sevdiği insanın kendisini terk edeceğine yorulur. Kişi, terkedilmenin acısını yaşayacak ve ayrılık acısı çekecektir diye tabir edilir.

Rüyada Sevgiliyle Kavga Etmek

Rüyada sevgiliyle kavga etmek, rüyanın tam da tersi şekilde yorumlanır ve bireyin sevdiği ile çok daha fazla kenetleneceği anlamına gelir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara