S

Sevgilini Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sevgilini Görmek

Rüyada sevgilini görmek anlamı, sevindirici bir haber alınıp, sevilen bir kişiyle uzun süre sonra yeniden karşılaşılacağına kılavuztir. Kız veya erkek sevgili görmek anlamı aynı zamanda ve anda bireyin evleneceğine ve mutlu bir yuva kuracağına da kılavuz eder. Eğer rüya sahibi bekar değil ise eşi ile arasında yeniden aşk tazeleyecekleri romantik günler yaşayacaklarına da yorumlanabilir. Rüyada görülen sevgili gülümsüyor ise iyi bir habere, somurtuyor veya ağlıyor ise rüya sahibinin hayatındaki kişi ile geçici bir dargınlık yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Rüyasında eski sevgilisini gören kişi, geçmişten gelen ve huzursuzluk yaratan bir haber alır. Eski sevgiliyi görmek anlamı aile içinde gerginlik ve huzursuzlukların yaşanacağına da kılavuztir. Evli bir kimse eski sevgilisini görür ise, eşiyle kavga eder veya ayrılır. Genellikle aile içindeki kötü durumlara neden olan rüya, öte yandan bireyin geçmişten kalan bir borcu nedeniyle ciddi sıkıntılar yaşayacağının da habercisidir.

Rüyada Eski Sevgili İle Gezmek

Macera dolu bir hayat sürüleceğine ve dertsiz, tasasız bir hayata yorumlanır. Evli bir kimsenin rüyasında sevgilisi ile gezdiğini görmesi ise ailevi sorumluluklarını yerine getirmediği için huzursuzluk ve gerginlik yaşayacağına kılavuz eder. Rüyasında eski sevgilisi ile gezen kişi, kendisi hakkında çıkarılan dedikodular nedeni ile zor zamanlar geçirir.

Rüyada Sevgili İle Tartışmak

Tersine yorumlanan bir rüyadır ve rüya sahibinin sevdiği insana tüm zorluklara rağmen kavuşacağına ve dünya evine gireceklerine alamettir. Bazı yorumlara göre ise, evli kişilerin evlenmeden önceki hayatları ile ilgili bir sorunla yeniden karşılaşıp huzursuzluk yaşayacaklarına da yorumlanır.

Rüyada Sevgili İle Ayrılmak

Göğüs bölgesi ile ilgili bir hastalık yaşanacağına ve bu nedenle işlere ara verileceğine kılavuz eder. Maddi kayıplar ve sağlık sıkıntıları nedeni ile bireyin aile düzeninin değişip, geçim sıkıntısı yaşayacağına, eşi ile arasında tatsız münakaşalar geçeceğine, aile büyükleri ile itilafa düşmeye yorumlanır. Rüyada sevgiliden ayrılmak, işini ve sevdiğini kaybetmeye de yorumlanır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com