S

Sevgiliye Sarılmak Rüya Tabirleri

Rüyada Sevgiliye Sarılmak

Rüyada sevgiliye sarılmak, rüya sahibinin, uzun zamanda ve andan beri birlikte olduğu sevgilisi ile yaşanacak kötü durumdan, bir anlaşmazlıktan ya da çok önemsiz bir sebepten ötürü aralarında bir tartışma çıkacağına, kısa bir kırgınlık yaşanacağına ve ikisinin de bu durumdan ötürü büyük üzüntü duyacaklarına kılavuz eder. Eğer böyle bir durumla karşılaşmak istenmiyorsa çok daha anlayışlı ve daha hoşgörülü olunması gerektiğine tabir edilir.

Rüyada Sevgiliye Sarıldığını Görmek

Rüyayı gören kişi ile sevgilisi arasında herhangi bir sebepten ötürü büyük bir tartışma yaşanacağına, ardından kısa bir ayrılık dönemi geleceğine ve ikisinin de çok büyük üzüntü yaşayacaklarına ve olanlardan ve yaşananlardan ötürü pişman olacaklarına rivayet eder.

Rüyada Eski Sevgiliye Sarılmak

Rüyayı gören bireyin, hiç beklemediği bir anda uzun zamanda ve andan beri görmediği eski sevgilisi ile karşılaşacağına, aralarında bir konuşma geçeceğine ve bu konuşma üzerine aralarında bir şeyler olacağına alamet eder.

Rüyada Sevgiliye Sarılmak ve Öpmek

Aralarında yaşanan anlaşmazlık ve sorunlardan ötürü rüya sahibi ile sevgilisinin, kısa bir ayrılık dönemi yaşayacaklarına,  daha sonra birbirlerinden uzak oldukları halde arkadaşları aracılığıyla birbirlerinden haber alacaklarına tabir edilir.

Rüyada Sevgiliye Sarılıp Ağlamak

Rüya sahibinin, sevgilisi ile yapacağı bir kavganın ardından yaşanan ayrılıktan ötürü çok büyük üzüntü duyacağına ve pişman olacağına, daha sonra konuşup tekrar biraraya geleceklerine ve mutlu bir birliktelik yaşamaya devam edeceklerine alamet eder.

Rüyada Sevgiliye Sarılarak Uyumak

Rüya sahibinin, sevgilisi ile yaşayacağı tartışmanın ardından yaşanan ayrılık yüzünden çok büyük bir üzüntü duyacağına ancak herhangi bir şekilde barışma ve tekrar biraraya gelme yolunda herhangi bir adım atmayacağına ve ilk adımı karşı tarafın atmasını bekleyeceğine ancak daha sonra böyle bir düşünce tutturduğu için pişman olacağına yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com