S

Sevgiliyle Sevişmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sevgiliyle Sevişmek

Rüyada sevgiliyle sevişmek, rüyayı gören bireyin, içinde barındırdığı ve uzun zamanda ve andan beri söylemek istediği duyguları ve düşünceleri sevgilisi ile paylaşmak için zaman kolladığına, bazen tam söyleyecekken sevgilisinden çekindiği için geri çekildiğine ancak yakın bir zaman içerisinde herşeyi anlatacağına ve rahatlayacağına alamet eder. Aynı zamanda ve anda, rüya sahibinin, sevgilisinin aksi bir kişi olmasından ötürü her şeyi konuşmakta güçlük çektiğine işaret eder.

Rüyada Sevgiliyle Sevişirken Görmek  

Rüyayı gören bireyin, sevgilisine açılmaya çalıştığına ancak aralarındaki çeşitli sorunlardan ötürü rahat bir şekilde hareket edemediğine ve yeterince açık bir şekilde konuşamadığına, bu yüzden kendisini çok kötü hissettiğine ve bu durumdan çok endişe duyduğuna kılavuz eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Sevişmek 

İş hayatında ve aile hayatında gayet rahat bir kişi olduğuna, kendisine güvendiğine ve istediği gibi hareket edebildiğine, aynı zamanda ve anda eski sevgilisi ile aralarında henüz çözüme kavuşmamış ve yarım kalmış şeyler olduğuna ve yakın bir zamanda ve anda karşılaştıklarında konuşup bu durumu nihayete erdireceklerine rivayet eder.

Rüyada Sevgiliyle İlişkiye Girmek

Rüyayı gören bireyin, sevgilisi ile birlikte hayal ettiği herşeye kavuşacağına, her istediği şeyin gerçekleşeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına ve huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine tabir edilir.

Rüyada Sevgiliyi Görmek 

İki şekilde yorumlanır. Rüyayı gören bireyin bir ilişkisi yok ise yakın bir zamanda ve anda hayırlı bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, çok mutlu olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine alamet eder. Eğer rüya sahibinin bir ilişkisi varsa ilişkisinde çok mutlu olacağına, çok güzel günler geçireceğine ve yakın bir zamanda ve anda dünyaevine gireceğine rivayet eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara