S

Sevişme Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sevişme Görmek

Rüyada sevişme görmek anlamı, rüyayı gören kişi, kendi eşi ile seviştiğini görmüşse eğer uzun zamanda ve andan beri beklediği hayırlı ve sevinçli bir haberin yakında geleceğine, bu sayede iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve çok güzel günler geçireceğine kılavuz eder. Eğer rüya sahibi başka bir kişi ile seviştiğini görmüşse çok sıkıntılı bir duruma düştüğü için çok zor günler geçireceğine ve bu yüzden çok büyük üzüntüler ve sıkıntılar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Sevişme İzlemek

Rüyayı gören bireyin, kendisini sıkıntılı durumlara sokan bir olayla ilgili olarak çok kötü zamanlar geçireceğine, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, uzun zaman önce yapılmış olan bir ortaklığın büyük sorunlar yaratacağına işaret eder.

Rüyada Sevişmek İstemek

Rüya sahibinin, yaptığı işlerden ötürü başının sıkışacağına, etrafındaki insanlardan alacağı yardım ile bu durumdan kurtulmaya çalışacağına, atacağı adımlar ile başarılı olacağına ve ancak karşısına çıkan bazı engellerden ötürü yine kötü durumlara düşeceğine alamet eder.

Rüyada Sevişen Görmek

İş hayatında çok büyük ve sorunlu bir iş için bir kişi ile ortaklık kurulacağına, bu ortaklık sayesinde çok zor bazı durumların altından kolayca kalkılacağına, bu sayede uğranabilecek zararın ortadan kaldırılacağına, herkesin bu işten ötürü çok büyük bir şaşkınlık yaşayacağına ve çok büyük bir saygınlık kazanılacağına rivayet eder.

Rüyada Sevişen İki Kadın Görmek

Rüyayı gören bireyin, iş hayatında ve sosyal hayatında çok zor durumlara düşeceğine, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, sürekli herhangi bir kazanç getirmeyecek işler ile uğraşacağına ve bu yüzden kötü durumlar ile uğraşacağına alamet eder.

Rüyada Sevişememek

Rüya sahibinin, çok temiz, dürüst ve namuslu bir insan olduğuna ve bu sayede işlerinin her zaman düzgün gideceğine işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com