S

Sevişmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sevişmek

Rüyada sevişmek pek çok şekilde tabir edilebilir. Kişinin rüyasında helali ile seviştiğini görmesi güzel ve hayırlı işlere işaret eder. Fakat bireyin nikâhı olmayan biriyle seviştiğini görmesi bir iş girişimi için ortaya koyduğu sermayesini kaybederek maddi zarara uğramasına kılavuz eder. Rüyada seviştiğini gören kişi maddi ve manevi olarak tüm isteklerine kavuşacak demektir. Sevişmek aynı zamanda ve anda rızık, nimet, esenlik ve ferah olmak anlamına gelir.

Bir kadının genç bir erkekle seviştiğini görmesi büyük bir zorluğa düşeceğine ve uzun süre sıkıntılarından kurtulamayacağına kılavuz eder. Bir erkeğin çok bakımsız ve sevimsiz bir kadınla seviştiğini görmesi yapılacak hatalara ve işlenecek günahlara işaret ederken aynı zamanda ve anda yaşanacak kötü olaylara da kılavuz eder.

Rüyada Kadınların Seviştiğini Görmek

Rüyada kadınların birbirileriyle seviştiğini görmek anlamı, bir kimsenin gizli bilgilerini öğrenmek anlamına gelir. Bir de rüya sahibinin gereksiz ve sonuç alamayacağı bir işin peşinde beyhude yere koşmasına kılavuz eder.

Rüyada Bir Kadınla Sevişmek

Bir erkeğin rüyada bir kadınla seviştiğini görmesi zengin ve nüfuslu birinden bir konuda destek alacağına işaret eder. Rüya sahibinin tanımadığı bir kadınla seviştiğini görmesi resmi kurumlardan alacağı olumlu cevaba, sevmediği biriyle ya da bir rakibiyle seviştiğini görmesi ona karşı ezici bir güç elde etmesine kılavuz eder.

Rüyada Erkek Kardeşiyle Sevişmek

Rüyada erkek kardeşle seviştiğini görmek anlamı kardeşlerin aralarının açılacağına ve aralarında tatsızlıklar yaşanacağına kılavuz eder.

Rüyada Ölüyle Sevişmek

Rüyada ölü bir kadınla ya da ölü bir erkekle seviştiğini gören kişi vefat edecek ve rüyada seviştiğini gördüğü ölünün yattığı mezarlığa defnedilecek demektir.

Rüyada Bir Hayvanla Sevişmek

Rüyada bir hayvanla seviştiğini gören bireyin rüyası, çok istediği bir iş için atacağı ve kendisi için hayırlı olacak bir adıma işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com