S

Sevmek ve Sevilmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sevmek ve Sevilmek

Rüyada kendisinin sevildiğini görmek anlamı hayra, sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. Rüyada birini severken görmek anlamı ondan size gelecek hayra, rüyada birinin sizi sevdiğini görmek anlamı de ona yardım edeceğinize, o kişiye büyük bir faydanız dokunacağına işaret eder. Rüyada eski sevgiliyi görmek anlamı, uzun zamandır ödeyememiş olduğunuz borç sebebiyle birçok yükün altına gireceğinize ancak yine de ödeyemeyip sıkıntıya düşeceğinize işaret eder. Eğer rüyasında eski sevgilisini gören kişi evli ise, ailedeki tadın kaçacağı, eski huzurun kalmayacağı şeklinde yorumlanır. Bu rüyayı gören bireyin evliliğine biraz daha dikkat etmesi gerektiğine, aksi takdirde durumun boşanmaya kadar gidebileceğine işaret eder.

Rüyada Sevgili Görmek

Rüyada sevgili görmek anlamı sevgilinizin rüyadaki surat ifadesine göre yorumlanmıştır. Eğer sevgiliniz rüyada güler yüzlü ise ondan güzel, hayırlı, neşe veren bir haber alacağınıza işaret eder. Ancak sevgiliniz rüyada asık suratlı ya da sinirli ise, ondan kötü, tüm huzurunuzu kaçıracak bir haber alacağınız şeklinde yorumlanır. Rüyada sevgiliyi dudağından öpmek elinize geçecek haram paraya, yanağından öpmek ise helal yoldan kazanacağınız paraya işaret eder.

Rüyada Sevgilisine Kavuştuğunu Görmek

Rüyada sevgiliye kavuşmak hayra yorumlanır. Rüyasında sevgilisine kavuştuğunu gören kimse, borçlu ise borçlarından kurtulur, davalı ise mahkemeyi kazanır, geçim sıkıntısı yaşıyorsa işleri yoluna girer şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Sevdiği Birini Görmek

Rüyada sevdiği birini gören kişi, o kişiden maddi ya da manevi yönde yardım alacağına işaret eder. Rüyada sevdiğiniz bir kişiden, herhangi bir şey alıyorsanız, sizin ona maddi ya da manevi yönde yardım edeceğinize alamettir.

Rüyada Sevilmemek

Rüyada sevilmediğini görmek anlamı, hayatınızın huzurlu ve mutlu olarak devam eden çizgisini korumak için çok çaba göstermeniz gerektiğine işaret eder. Aksi takdirde bu ince çizgiden ayrılabilir ve hayatınızı alt üst edebilirsiniz.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com