S

Sıçan Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sıçan Görmek

Rüyada sıçan görmek anlamı hayra kılavuz etmez. Sağlık sorunlarına, yokluğa, kıtlığa, işlerin yavaşlamasına, rızkın azalmasına, kazancın düşmesine işaret eder. Kişi rüyasında farelerin oynaştığını görürse hiçbir sağlık sorunu olmadığı halde hastalanır. Rüyada farenin, rüya sahibinin evine girmesi, rızkın ve kazancın eksilmesi anlamına gelir. Rüyada çok sayıda fare görmek anlamı ve evin içinde dolaştıklarını görmek anlamı bu durumun tam tersine bol rızık ve bol kazanç olarak yorumlanır. Rüyada farenin yuvasını görmek anlamı rızkın azalmasıdır. Rüyada farenin evde bir yerleri delmeye çalışması ise o eve hırsızların dadanacağı anlamına gelir. Fare aynı zamanda ve anda kadın ile tabir edilir. Bu kadın dedikoducu, kıskanç ve kötü niyetli bir kadın olarak tabir edilir.

Rüyada Yatakta Sıçan Görmek

Rüyada yatağında sıçan gören bireyin, çevresinde onu sürekli rahatsız eden, üzerine vazife olmayan şeylere karışan, her işte gerekli, gereksiz görüş bildiren, rüya sahibini yönetmeye çalışan, art niyetli ve fesat bir kadın olduğu anlamına gelir.

Rüyada Fare Derisi Görmek

Rüyada fare derisi de bir kadın ile tabir edilir. Bu kadın kötü niyetli, kötü düşünceli bir kadın olarak tabir edilir ve rüya sahibinin bu kötü kadın üzerinden az bir rızık elde edeceği anlamına gelir.

Rüyada Evde Sıçan Görmek

Rüyada evin içinde sıçan görmek anlamı iyi değildir, rüya sahibinin rüyasında evinin içinde fare görmesi, işinin kötüye gideceğini, maddi olarak zarar edeceğini ve evindeki bereketin azalacağını işaret eder.

Rüyada Fare Avlamak

Rüyada fare avlamak huyu güzel olmayan, kötü bir kadınla bir araya gelmek demektir.

Rüyada Fareye Taş Atmak

Rüyada fareye taş atmak dedikodu anlamına gelir. Rüya sahibinin kötü bir kadın hakkında dedikodu yapacağının ya da onunla bir araya gelerek başka birisinin dedikodusunu yapacağına kılavuz eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara