S

Sıçramak Rüya Tabirleri

()

Rüyada Sıçramak

Rüyada sıçramak, rüyayı gören kişi için çok büyük sıkıntılara ve sorunlara sebep olacak, ister istemez iş hayatında ve aile hayatında çok endişe ve üzüntülere yol açacak ve eş, dost ve akrabalara da büyük yük bindirecek problemlere tabir edilir. Aynı zamanda ve anda, yaşanan sorunlara ve sıkıntılara dayanma ve sabretme gücü bulmaya yorumlanır.

Rüyada Birinin Üzerine Atlamak

Rüyada birinin üzerine atlamak, iş hayatında yapılan çalışmalar ve alınan başarılar ile rakiplere ve çekemeyen kimselere üstün gelmeye tabir edilir.

Rüyada Yerden Göğe Sıçramak

Rüyada yerden göğe sıçramak, hayırlı bir amaç için ya da birilerine yardım edip destek sağlamak için bir yolculuğa çıkmaya işaret edilir.

Rüyada Bir Yerden Bir Yere Sıçramak

Rüyada bir yerden bir yere sıçramak, üzüntülü, endişeli ya da sıkıntılı olunan bir durumdan kurtulup daha iyi ve daha güzel bir duruma geçmeye kılavuz edilir.

Rüyada Havaya Sıçramak

Rüyada havaya sıçramak, çok büyük ve ağır bir hastalık ile boğuşup uzun ve yorucu bir tedavi dönemi geçirdikten sonra ani bir şekilde vefat etmeye işaret edilir. Aynı zamanda ve anda, iki farklı şekilde yorumlanır. Eğer havaya sıçramak ve durmaksızın yükselmek, hayatın son bulacağına tabir edilir. Ya da havaya sıçrayıp dilediği gibi hareket ettiğini görmek anlamı, rüya sahibinin, çocukluğundan beri çok istediği ve her zaman hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına yorulur.

Rüyada Akarsuya Sıçramak

Rüyada akarsuya sıçramak, yaşanan krizlerden ve maddi ve manevi problemlerden kurtulmaya ve alınan yardım ve destek ile hızlı bir şekilde çok iyi duruma geçmeye kılavuz edilir.

Rüyada Bir Ayağı ile Sıçramak

Rüyada bir ayağı ile sıçramak, iş ya da farklı bir sebepten ötürü bir şehirden ya da bir mahalleden, başka bir şehre taşınmaya yorumlanır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim