S

Sidik Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sidik Görmek

Rüyada sidik görmek anlamı, pek de iyi değildir. Sıkıntı, zahmet ve zorluk anlamına gelir. Rüya sahibinin borçlanması ve borcunu ödeyemeyecek duruma gelmesi anlamına gelir. Ödenmeyen borçlar her geçen gün artacak ve kişiyi adeta bir borç batağının içine sürükleyecek demektir. Aksilik üstüne aksilik yaşanacağına, rüya sahibine musallat olan uğursuzlerin bir birini takip edeceğine işaret eder. Rüyada sidik görmek anlamı, kişi için uğursuz bir dönemin yaklaştığı anlamına gelir.

Rüyada Sidik Yapmak

Rüyada sidik yapmak çok hayırlıdır, hastalıktan, sıkıntıdan ve zahmetten kurtulmaya işaret eder. Kişi inancı ve azmi sayesinde sebat ederek sonunda kötü günlerini yenmeyi başaracak ve bu durumdan en az zararla kurtulmayı başaracak demektir.

Rüyada Sidik İçmek

Rüya sahibi eğer devlet memuruysa şark görevini çok rahat yapacağı bir yere tayin edilecek demektir. Eğer asker olacaksa o halde çok rahat askerlik yapacağı bir yere gidecektir diye tabir edilir. Her durumda resmi bir göreve kılavuz eder.

Rüyada Sidik Kokusu Almak

Rüyada sidik kokusu almak mürekkep yalamaya ya da mürekkep yalamış, bilgilerini hayat tecrübeleri ile birleştirmiş bir kişiden ders almaya kılavuz eder. Rüya sahibi böyle bir bireyin yanında kendisinden büyük hayat dersleri alacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Sidik Sıçraması

Rüyasında üzerine sidik sıçradığını gören kişi çevresinde kendisi ile alay etmek hatta iftira atarak eğlenmek isteyen kişilere istemeden de olsa bulaşacak demektir. Rüya sahibi bu kişileri kendine arkadaş bilmekle hata etmiş olacak.

Rüyada Çişini Tutmak

Rüyasında çişini tuttuğunu gören kişi, bir işten daha fazla kar elde etmek için karşısındakileri oyalayacak demektir. Bu rüya diğer yandan da rüya sahibinin sır tutmayı beceren, güvenilir ve sadık bir dost olduğuna işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com