S

Sigara Almak Rüya Tabirleri

Rüyada Sigara Almak

Rüyada sigara almak, rüya sahibi bireyin iş ile ilgili bazı yeni adımlar atacağına, mesleki anlamda kendini ve pozisyonunu geliştirmek için yeni ortalıklar ve yeni yatırımlar yapacağına tabir edilmektedir. Kişinin rüyada sigara aldığını görmesi, bazen sağlıkla ilgili yaşanacak sıkıntıların da habercisi olabilmektedir. Kişinin sigara alırken para verdiğini görmesi ise güçlü, kuvvetli ve kudretli bir konuma geleceğine kılavuz eder.

Rüyada Sigara İçmek

Rüyada sigara içmek, genel olarak rüya sahibi bireyin bilinçaltının bir yansıması olarak yorumlanır. Sigarayı bırakmayı düşünen bir kişi ya da sigara içmeyi bırakan bir bireyin rüyada içtiğini görmesi doğru bir karar aldığına ve aldığı kararı uygulama yolunda yılmadan devam etmesi gerektiğine kılavuz eder. Rüyada sigara içmek, sigara yüzünden yaşanabilecek sağlık problemlerine de tabir edilmektedir.

Rüyada Sigara Paketi Görmek

Rüyada sigara paketi görmek anlamı, ticaretle uğraşan kişiler için yeni kazançlar elde edileceğine ve bireyin ticari olarak güçlenerek maddi açıdan daha özgür hale gelmesine kılavuz eder. Rüyada sigara paketi aldığını gören kişi mal kaybı ya da beklemediği bir anda para kaybı yaşayabilir. Rüyasında sigara paketi sattığını gören kişi ise, büyük bir mirasa sahip olacağına rivayet edilir. Rüyada markette birçok sigara paketi görmek anlamı, kazandığınız paralarla akıllı yatırımlar yaparak size hayrı dokunacak mala ve mülke sahip olmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Sigara Yakmak

Rüyada sigara yakmak, bireyin sevdiği ve uğraşmaktan zevk aldığı şeylere sahip olduğuna işaret eder. Bazen bu rüya, yeni işlere ve yeni başlangıçlara da yorumlanabilmektedir. Rüya sahibi bireyin hayalini kurduğu ve istediği işe sahip olmasına kılavuz eder. Rüyasında kendi sigarasını yaktığını gören kişi, tüm hayatı boyunca iş ve parasal açıdan kimsenin desteğini ya da yardımını almadan güçlenerek kariyer sahibi olacağına, başkasının sigarasını yakmak ise, maddi ve manevi olarak sürekli birilerinin yardımına ihtiyaç duyan biri olacağına tabir edilmektedir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara