S

Sigara Dumanı Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sigara Dumanı Görmek

Rüyada sigara dumanı görmek anlamı, gelecek kaygısının yoğun yaşanacağı günlerin kişide özellikle psikolojik açıdan büyük sorunlara neden olacağını, birliktelik yaşayanların eşlerine veya sevgililerine karşı güven sorunu yaşamalarına ve yalanlar yüzünden ilişkinin bitme noktasına geleceğine alamettir. Yanlış insanlarla arkadaşlık etmek veya kötü niyetli, sahtekar kişilerle tanışmak şeklinde de yorumlanır. Geçmişte yaşanmış bir ilişkinin kişiyi hala derinden etkilediğini ve kalan izleri silemediği için rüya sahibinin hala o kimseye karşı duygusallık taşıdığını da bildirir. Sigara dumanı bulunulan süreçte karar vermenin yanlış olacağını, özellikle iş alanında adım atmak veya yeni başlangıçlar yapmak için şartların kesinlikle uygun olmadığını, bu dönemde girişilecek işlerde başarısızlığa uğrama şansının yüksek olduğunu da haber verir.

Rüyada Sigara Dumanını İçine Çekmek

Ağzından çıkan sigara dumanını yeniden içine çektiğini görmek anlamı, bireyin yaşadığı olumsuz olaylardan etkilense dahi hepsini içine atacağını ve kimseyi kırmamak için kendisine yüklenip, kendisine kızacağını işaret eder. Aşırı alçak gönüllü olmaya ve başkalarına yardım etmek için uğraşırken kendinden aşırı fedakarlıkta bulunmanın ve ihtiyaçlarını, beklentilerini hiçe saymanın bir süre sonra kişiye derin bir acı vermeye başlayacağını, davranışlarını ve tutumunu gözden geçirmesine neden olacak bir olaydan sonra bireyin yeni bir başlangıç yapacağını da bildirir.

Rüyada Sigara Dumanına Maruz Kalmak

Rüyasında sigara içilen bir ortamda bulunup sigara dumanına maruz kaldığını görmek anlamı, başkalarının sıkıntılarını üstüne almak veya onların derdine derman bulmaya çalışırken kendisini önemsememek yüzünden işleri aksatmak anlamına gelebilir. Aşırı fedakârlığın bireyin sağlığını ve özellikle iş yaşamını olumsuz açıdan etkileyeceğini de ifade eder.

Rüyada Sigara Dumanı Görmenin Psikolojik Yorumu

Fazla düşünceli, her şeyi çok kafaya takan kişilerin hassas ruhlarının ifadesidir. En ufak olumsuz bir durumda bireyin tüm pozitif hayat enerjisini kaybedebilmesine de işaret eden rüya, etki altında kalmanın ve olaylara karşı güçlü şekilde ayakta duramıyor olmanın da tabiridir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com