S

Sigara Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sigara Görmek

Rüyada sigara görmek anlamı zorluk, sıkıntı, yokluk ve üzüntü çektikten sonra gelecek olan ferahlığa, esenliğe ve huzura kılavuz eder. Rüyada sigara görmek anlamı aynı zamanda ve anda bireyin hak yolunda ayrılmasına ve dini vecibelerini içinden gelmeden, zoraki şekilde yarım yamalak yerine getirmesine ya da hiç yerine getirmemesine işaret eder. Rüyada orta yaş ve üzeri kişilerin sigara görmesi farklı şekilde tabir edilir. Orta yaşlı ya da orta yaşın üzerinde biri rüyasında sigara görürse eğer, istemeden de olsa bir ilişkiye son vermek zorunda kalacak demektir.

Rüyada Sigara İçmek

Bir kişi eğer rüyasında kendisini sigara içerken görürse bu, hayatı ile ilgili yeni kararlar alacağı şeklinde tabir edilir. Bu rüya sahibinin, istikbali parlak, kısmeti de bol olacaktır. Rüyada sigara içtiğini gören kişi rahatına ve keyfine çok düşkündür, yakında eğlenceli bir mekândan çağrılacak ve orada eğlenceli saatler geçirecek demektir.

Rüyada Sigara Dumanı Görmek

Rüyada sigara dumanı görmek anlamı hayırlara yorulmaz, sigara dumanı sıkıntıya, üzüntüye ve kederlenmeye sebep olacak şeylerin yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Sigara Almak

Rüyada sigara aldığını görmek anlamı bireyin bazı yeni adımlar atmaya ve yeni girişimlerde bulunmak için harekete geçmeye karar verdiği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Sigara Atmak

Bir kişi rüyada sigara attığını görürse ona sıkıntı verecek bir olayla burun buruna gelecek demektir.

Rüyada Birine Sigara Vermek

Bir kişi rüyasında eğer birine içmesi için kendi sigarasından uzatırsa bu, o bireyin mevcut olan şimdiki hayatından sıkıldığına bu nedenle de bazı değişiklikler yapmak istediğine yorulur. Rüya sahibi yeni bir iş ve yeni bir ev hayali kuruyor demektir. Bir kimsenin rüyasında başka birinin kendisine sigara uzattığını görmesi de yine aynı şekilde tabir edilir.

Rüyada Sigara Yakmak

Rüyayı gören bireyin, kendisini türlü sıkıntılar içine sokacak ve maddi anlamda büyük bir açmaza düşürecek bir durumla karşılaşacağına, bu yüzden hem kendi hem aile bireylerinin kaynaklarını kullanarak işin içinden çıkmaya çalışacağına, ancak bir türlü başaramayacağına ve istemeden de olsa işle ilgili geri dönüşü olmayan bir karar vereceğine alamettir. Rüyada sigara yakmak için kibrit aramak, büyük bir tartışmanın ortasında kalınacağına, bu tartışma yüzünden doğru ve akılcı bir karar verme konusunda hataya düşüleceğine, istenen şeylerin gittikçe daha büyük zarar vereceğine ve işlerin içinden çıkılmaz bir hal alacağına yorulur.

Rüyada Sigara İstemek

Aile bireylerinden birinin çok istediği bir şeyin gerçeğe dönüştürüleceğine, verilen bir sözün yerine getirileceğine, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına ve beklenmeyen bir kişi ile hayat yolunda bir adım atılacağına yorumlanır. Rüyada babadan sigara istemek, adet ve geleneklere ters düşen birşey yapılacağına, bu yüzden aile büyüklerinden birinin kalbinin kırılacağına ve bu sebeple bireyin kendisini bir türlü affetmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Sigara Söndürmek

Kötü başlayan bir işte havlu atmaya, kaynakları gereksiz yere harcamaya, verilen sözleri tutamamaya, yanlış bir yola girmeye, rahatsızlıklarla uğraşmaya, vefasız bir kişi ile muhatap olmaya, kötü bir söz işitmeye, sevilen bir kişi ile ayrı düşmeye ve istenmeyen bir işte çalışmak zorunda kalmaya rivayet edilir. Rüyada küllükte sigara söndürmek, bireyin, elindeki işte yaşanan sıkıntıları usülüne uygun bir şekilde çözeceğine, yaptığı hataları kısa zaman içinde düzelteceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedeceğine ve insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına alamettir.

Rüyada Sigara İzmariti Görmek

Sıkıntılı bir duruma düşüleceği, sağlıkla ilgili olarak bir sorunla uğraşılacağı, gerekli adımların atılamamasından ötürü okul hayatında geriye düşüleceği, büyüklerden birinin canının sıkılacağı, yapılacak işte darboğaza düşüleceği ve büyük bir angaryanın altına girileceği anlamına gelir. Rüyada cebinde sigara izmariti bulmak, iş hayatında rakipler tarafından tuzağa düşürülmeye, aile bireylerinden birinden üzücü bir haber almaya, kötü bir kişiyle muhatap olmaya, hanede tartışma yaşamaya ve üzüntü duymaya kılavuztir.

Rüyada Sevgilisini Sigara İçerken Görmek

Rüya sahibinin, uzun zamanda ve andan beri birlikte olduğu kişi ile arasında sır olarak herhangi bir konunun kalmayacağına, bu sayede aralarındaki bağlılığın ve sevginin daha da artacağına,  kısa süre içinde evleneceklerine, çok mutlu olacaklarına ve aile büyüklerinin de isteğiyle çocuk sahibi olacaklarına alamettir. Rüyada annesini sigara içerken görmek anlamı, kardeşlerin birlikte girecekleri bir iş sayesinde büyük bir kazanca ve dolayısıyla bir zenginliğe kavuşacaklarına, aşk konusunda atılacak bir adım sayesinde mutlu bir birlikteliğe başlanacağına ve yardım isteyen insanlara yardım edileceğine yorulur.

Rüyada Sigara Çalmak

Rakiplerin iş hayatı ile ilgili olarak büyük bir sıkıntı yaratacaklarına, çok uzun zamanda ve andan beri üzerinde çalışılan bir projenin bazı aksaklıklar yüzünden bir türlü hayata geçirilemeyeceğine, bu yüzden işsiz kalınacağına, iş aramak ve bu süre zarfında cepten yemek zorunda kalınacağına kılavuz eder. Rüyada anneden sigara çalmak, sevilen bir akrabanın çok istediği bir dileğin gerçekleştirileceğine, bu sayede mutlu olunacağına, düzenlenen bir eğlenceye katılıp çok eğlenileceğine, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine ve mutlu olunacağına yorumlanır.

Rüyada Sigara Yediğini Görmek

Uzun bir zamanda ve andan beri taşınan iş yükü yüzünden artık yorgunluk belirtilerinin başgösterdiğine, bu yüzden bireyin kendisinden pek beklenmeyen davranışlar sergilediğine, etrafındaki kişileri şaşırttığına, artık dinlenmesi ve kendisini toparlaması gerektiğine ve bu sebeple yakın bir zaman içinde tatile çıkacağına alamettir. Rüyada sigara yiyen birini görmek anlamı, yakın bir arkadaşın iş hayatına atılması için bazı yardımlarda bulunulacağına, bu yardımlar sayesinde çok iyi bir başlangıç yapılacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zamanda ve anda çözüleceğine ve işlerin çok iyi bir hal alacağına tabir edilir.

Rüyada Kardeşinin Sigara İçtiğini Görmek

Yabancı bir ülkeye giden bir arkadaşın ya da akrabanın çok güzel haberlerle geleceğine, bu sayede büyük başarı kazandıracak ve bol para getirecek  bir çalışma içine girileceğine, birçok kişiye iş imkanı sağlanacağına, eş, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine ve büyük işler başarılacağına yorumlanır. Rüyada dedesinin sigara içtiğini görmek anlamı, baba tarafından bir aile büyüğünden gelecek bir yardım sayesinde bireyin kendi işine sahip olacağına, hayali kurulan bir şeye el birliği ile ulaşılacağına ve ferahlığa çıkılacağına işaret eder.

Rüyada Sigara İçerken Yakalanmak

Çok sevilen bir bireyin ihanetine uğranacağına, bu yüzden çok büyük bir üzüntü yaşanacağına, iş ya da eğitimle ilgili çeşitli tartışmaların ortasında kalınacağına, arzu edilen bir işe girmek için çok çaba gösterileceğine, ancak gerek maddi gerekse manevi sebeplerden ötürü bir türlü bu amaca ulaşılamayacağına ve bu yüzden neşenin kaçacağına işaret eder. Rüyada sigara içerken anneye yakalanmak, zararlı bir alışkanlıkla uğraşılacağı, bu durumun uzunca bir süre devam edeceği, dertlerin günden güne daha da artacağı ve iyi giden bir çalışmanın kötüye döneceğine yorulur.

Rüyada Çakmakla Sigara Yakmak

Kazanılan başarılar ve sahip olunan ün sayesinde halkın takip ettiği bir kişi olunacağına, yeni bir ev alınacağına, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, maddi açıdan iyi geçecek bir döneme girileceğine, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine ve anne babanın bu durumdan ötürü çok sevineceğine yorumlanır. Rüyada kibritle sigara yakmak, bireyin, geleneklerine bağlı biri olduğuna, bu sebeple aile büyüklerinden her zaman saygı ve sevgi göreceğine, adım atılacak işte aile bireylerinden destek göreceğine ve rahat ve sağlıklı bir hayata sahip olacağına alamettir.

Rüyada Sigara Böreği Yediğini Görmek

Haneye bolluk ve bereket dolacağına, bu sayede işlerin açılacağına, aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, yapılan işlerde büyük başarı kazanılacağına, borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, yeni bir arkadaşlığa adım atılacağına ve sıkıntıların aşılacağına alamettir. Rüyada sigara böreği yiyen birini görmek anlamı, sahip olunan işte yardıma muhtaç insanlara iş imkanı sağlanacağına, çalışmaların bol kazanç getireceğine, anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına ve büyük bir rahatlığa erileceğine tabir edilir.

Rüyada Sigara Görmenin Psikolojik Yorumu

Psikoloji üzerinde geniş anlamlar içeren bir nesnedir. Sigara ve bireyin geçmişine dayanabilecek bazı gerçeklerle örtüşür. Sigara, bireyde bir duygunun boşluğunu doldurmak istediği ve bunun için kendince çözüm olarak gördüğü,dayanak saydığı lakin bir yandan da sadece oyalandığını ve kendini kandırdığını da bildiği bir nesnenin, etkinliğin ya da eğlencenin göstergesidir. Bir diğer yandan kendisini anlayamadığı lakin yine de ondan vazgeçemediği, hayatından çıkarmayı başaramadığı bir insanın (eş, arkadaş, komşu, kuzen gibi) varlığına işaret eder. Sigara, birey için kah doğru kah yanlış kah iyi kah kötü kişisel tercihlerin göstergesidir. Bu rüyada söz konusu olan sigara olduğu için daha ziyade zararlı bazı tercihler olarak değerlendirilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com