S

Sigara İçmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sigara İçmek

Rüyada sigara içmek kişiden kişiye farklılık gösterir. Bir erkeğin rüyada sigara içmesi çok hayırlıdır, sabrının sonunda selamete kavuşacağına kılavuz eder. Bir kadının sigara içmesi bazı sorunların yaşanmasına, bekâr bir kızın sigara içmesi parası için biriyle nikâh yapacağına, orta yaşlarında bir bireyin rüyasında sigara içmesi ise sevdiği bir kişiden elinde olmayan nedenlerden dolayı ve istemeye istemeye ayrılmasına kılavuztir.

Rüyada sigara içmek genel anlamda iyiye yorumlanır, bireyin hedeflerinin gerçekleşeceğine ve güzel bir hayat süreceğine kılavuz eder. Sigara içmek aynı zamanda ve anda hem iş hem de özel hayatla ilgili karar değişikliklerine, yeni yollar ve yeni çözümler aramaya da alamettir. Rüyasında sigara gören bireyin tüm işleri yolunda gidecektir. Bazı rüya tabirlerine göre sigara dini vecibelerin ihmal edildiğine de işaret eder.

Rüyada Sigara Almak

Rüyada sigara almak bireyin hayatında meydana gelecek olan güzel değişikliklere ve atılacak olan yeni adımlara işaret eder. Rüyasında sigara aldığını gören bireyin tüm idealleri ve istekleri de gerçek olacak demektir. Bazı tabircilere göre ise sigara almak bireyin yakın zamanda ve anda uğrayacağı zarara, sıkıntılı günlere ve bazı konularda anlaşmazlık yaşamaya yorulur. sigara alan kimse kendisine faydası olmayan ve kötülük yapmak isteyen kişilerle arkadaş olur ve onlarla birlikte kötü eylemlerde bulunur.

Rüyada Sigara İkram Etmek

Bir kişi rüyasında birine sigara ikram ediyor ya da birinden kendisine sigara uzatıldığını görüyorsa bireyin hedeflerine ve dileklerine kılavuztir. İkram edilen sigarayı yakmaksa hedeflerin ve dileklerin gerçekleşeceği anlamına gelir. Bu rüya bazen de dedikodu yapmaya, gören bireyin yaptığı kötü davranışların yayılmasına veya başka insanların da günaha girmesine vesile olunmasına alamettir. Rüyada kendisine sigara ikram edilirse, dost görünümlü düşmanları ya da kötü huylu arkadaşları olduğunun ve bu kimselerin rüya sahibini yanlış yollara sevk edip hatalar yapmasına neden olacağının göstergesidir.

Rüyada Sigara Atmak

Kişinin rüyasında sigara attığını görmesi moral bozukluğuna, üzüntüye ve kedere işaret eder. Rüya sahibinin zorluğa düşeceği bir olay yaşayacağı anlamına gelir. Bazen de bu rüya kötülüklerden, yanlış hareketlerden uzaklaşıp işlediği günahlar için pişmanlık duymaktır. Sigarayı atan ve bir daha almayan kişi yanlış arkadaşlarından tamamen uzaklaşır ve hidayete erer. Bu rüya doğru yoldan çıkmış sapkın bir kimsenin ıslah olmasına, kötü amellerini bırakıp hayırlı işler peşinde koşmasına veya boş işlerden uzaklaşmasına alamettir.

Rüyada Sigara Dumanı Görmek

Rüyada sigara dumanı görmek anlamı iyi değildir. Huzursuzluk ve sıkıntı yaşanmasına işaret eder. Rüyasında sadece sigara dumanı gören bireyin istikbali parlak, kısmeti ve şansı açık demektir. Bazen de sigara dumanı boş işler yapmaya, tembelliğe, bireyin kendisine faydası olmayan amellerine, kabul görmeyen duaya veya faydasız ilme veya ibadete yorulmaktadır.

Rüyada Sigara Paketi Görmek

Rüyada sigara paketi görmek anlamı zenginlik ve bolluk anlamına geldiği gibi aynı zamanda ve anda zengin ve güçlü birine kılavuz eder. Bazı alimlere göre sigara paketi haram mal ve haksız kazançtır. Sigara paketini atam haram malını elden çıkarır. Sigara paketini cebine koyduğunu görmek anlamı, bir kimseden gayri meşru para elde etmeye, haram yemeye, sıkıntı içinde kalacağı eylemlerde bulunmaya veya bireyin faydasız ve boş sözleri ile insanların canını sıkmasına ya da toplum içinde insanlar tarafından tahkir edilip uzaklaştırılmaya alamettir.

Rüyada Yasak Bir Yerde Sigara İçmek

Rüyada izin verilmeyen bir yerde sigara içmeye çalışmak, işin ehil olmayan kişilere verilmesine veya meşru olmayan bir şeyi meşrulaştırmaya çalışmaya yorulmaktadır. Bu rüya bazen de size hayrı dokunmayacak bir şeyi sürekli dilediğinizin ve istediğinizin bir göstergesidir. Gerçekleştiğinde maddi ve manevi zarara uğrayacağınız dileğiniz için hayırlısını istemeli ve illaki olması için inat etmemelisiniz.

Rüyada İnsanların Sigara İçtiğini Görmek

Bu rüya size yabancı kişilerden gelecek bir kötülüğün habercisidir. Rüyanızda bir topluluğun durmuş sigara içtiğini görmeniz, size hiç ummadığınız kişilerin kötülüğünün dokunmasına, onlardan büyük zararlar görmeye ve bunun sonucunda büyük sıkıntılar yaşamaya, hakkınızda dedikodu yapıldığına veya sürekli beraber olduğunuz bir yakınınızın size karşı farklı duygular beslediğine alamettir. Bu rüya bazen de bir iş yerinde çalışan tüm kişilerin aynı sıkıntı durumuna yaşamasına veya bir halka toplu olarak inecek üzüntüye yorulabilmektedir.

Rüyada Bir Sürü Sigara İçmek

Rüyada birden fazla sayıda sigara içen kimse gerçek hayatında sünnetleri ve farları terk ederek kulluk görevlerini yerine getirmez. Bu rüya bazı alimlere göre bireyin işleyeceği birden fazla günahın işaretidir. Bazen de sıkıntı yaşamaya, kederlenmeye ve bu keder sonucunda oldukça kötü günler geçirirken hiç ummadığı bir yerden kendisine yardım elinin uzatılmasına işaret eder. Rüyada çokça sigara içen kişi iş hayatında birçok fikir üreterek insanların saygısını kazanır. Bazen de bu rüya ele geçecek birçok mala veya yüklü bir paraya yorulabilmektedir.

Rüyada Sigara Yaktığını Görmek

Rüyada sigara yakmak, gören bireyin sinirli ve hiddetli bir kimse olduğuna ve bu özelliğinden dolayı sık sık zor durumda kalıp sıkıntı çektiğine alamettir. Bazen de bu rüya kötü ahlaka, fevri hareketlere, bireyin insanları dinlemeden peşin hükümle karar veren sabırsız bir kimse olmasına yorulabilmektedir. Eğer sigarayı siz değil de bir başkası yakıyorsa, yukarıda saydığımız özelliklere sahip bir arkadaşınız olur veya böyle bir kimse ile tanışır ve sohbet edersiniz.

Rüyada Sigara Sardığını Görmek

Rüyada sigara saran kimse aile hayatında veya iş yaşamında çıkan tatsızlıklardan dolayı oldukça mutsuz olacağı bir dönem geçirir. Bu rüya bireyin yaşayacağı problemlere alamettir. Özellikle kendi elinizden çıkacak bazı hadiseler yüzünden canınız sıkılır ve bir müddet üzüntü içinde kalırsınız. Bazen de bu rüya kendisi ile ilgili olmasa bile bir akraba veya aileden birinim başına gelecek herhangi bir hadiseden dolayı şaşıracağınıza ve uzun süre bu olayın tedirginliğini yaşayacağınıza yorulabilmektedir.

Rüyada Tütün Ektiğini Görmek

Rüyada tütün eken kişi kendisine çok uzak olan bir memleketten fayda görür veya oradan ailesine büyük bir mal kalır. Bu rüya size uzak olan ve kan bağınızın bulunmadığı bir kişiden göreceğiniz yardıma alamettir. “Ne ekersen onu biçersin.” Atasözüne istinaden böyle bir rüya bireyin kendi kendini mutsuz edecek ve kahırlanmasına sebep olacak hareketlerde bulunmasına veya yakın zamanda ve anda ona bir üzüntü isabet etmesine yorulmaktadır.

Rüyada Sigara İzmariti Görmek

Rüyasında sigara izmariti görmek anlamı, bazı can sıkıcı olayların göstergesidir. Bu rüyayı gören kimse istemeden de olsa bazı olumsuz olayların içerisinde yer alır. Bazen de bu rüya bireyin iş hayatında istediği sonuçları alamamasına yorulmaktadır. Yaptığı çalışmalarda veya girişimlerde başarılı olamaz ve malının bir kısmını elinden çıkarmak zorunda kalır.

Rüyada Sigara Dumanını İçine Çektiğini Görmek

Rüyasında sigara dumanını içine çektiğini görmek anlamı, sıkıntı ve keder içinde bulunmaya; lakin kısa bir süre sonra bu üzüntülerinizin kaybolup rahata ereceğinize alamettir. Bazen de bu rüya bireyin ağzından çıkacak kötü sözlere, yanlış hareketleri sonucu insanların kalbini kıracağına ya da dedikoduya alamettir. Sigara dumanını içine çekmeden dışarı üfleyen kişi son anda bütün sıkıntılarından kurtulacağı bir yol bulur veya kendisine kötülük yapmak isteyenlerin planını alt üst eder.

Rüyada Sigara Söndürmek

Rüyasında sigara söndüren kişi yanlış yolda olduğunu fark ederek bazı hatalarını tekrarlamaktan vaz geçer. Bu rüya gören bireyin, yaptığı günahlara pişman olarak tövbe etmesine veya kendi hataları sonucunda çektiği sıkıntılardan ders almasına kılavuztir. Bazı âlimlere göre bu rüya bireyin başka birine öğüt vermesine, yanlışından dönmesini sağlamasına veya toplum içinde yaptığı iyiliklerle ve dürüst karakteri ile övülmesine yorulabilmektedir.

Rüyada Yanmamış Sigara Görmek

Bu rüya daha gerçekleşmemiş olayların bir habercisidir. Eğer dikkatli olmazsanız bazı hatalar yaparak kendinizi hiç bulunmak istemediğiniz kötü olayların içine çekebilirsiniz. Yine sönmemiş sigara henüz gerçekleşmemiş üzüntülere veya sizin seçiminiz sonucunda iyi veya kötü sonuçlanacak durumlara kılavuz eder. Yanmamış sigara bazen de kavuşmayla sonuçlanmamış aşk ilişkisine de yorulur.

Rüyada Sigara Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada sigara görmek anlamı bireyin içinde yaşadığı sıkıntıların bir yansımasıdır. Çünkü insanlar arasında sigaranın dertleri azalttığına dair bir inanış vardır. Bilinçaltında bu bilgiyi taşıyan kişi, içinde yaşadığı üzüntüleri hafifletmek anlamında rüyasında sigara görür veya sigara içer. Bazen de bu rüyayı keyfine düşkün insanlar görürler. Toplum içinde bulunmayı, muhabbet etmeyi seven bu tipteki kişilerin gördüğü sigara rüyası keyfe ve sohbete alamettir. Özellikle sigara içenler için bu rüya canınızın sigara istemesi sonucu ortaya çıkar. Çünkü rüyaların çoğu insanların istek ve arzuları sonucunda ortaya çıkar. O anda vücudunuzda sigara isteği oluşmuşsa, rüyanızda sigara içersiniz veya arkadaşlarınızla gün içinde sürekli beraber oturup sigara içerek sohbet ediyorsanız; yani bu gününüzü etkileyen ve rutinde yaptığınız bir olaysa elbette bilinçaltına yerleşen bu görüntü rüyada ortaya çıkar ve aynı şekilde sigara içtiğinizi görürsünüz.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara