S

Sigara Paketi Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sigara Paketi Görmek

Rüyada sigara paketi görmek anlamı, bireyin eline hayırlı olmayan bir mal geçer. Sigara paketini yerden alan kişi, istemeden bir hata işler ve sonucunda pişman olur. Sigara paketi işlerde kısa süreli başarısızlıklar yaşamak, kendisine hayrı olmayan bir paraya konmaktır.

Rüyada Sigara Görmek

Rüyada görülen sigara içen kişiye göre yorumlanmaktadır. Rüyasında sigara gören kişi kuvvet ve güç kazanır. Yine bu rüya içen bireyin sıkıntı yaşamasına, kısa süreli üzüntü ve keder haline de yorulmaktadır. Rüyada sigarayı tanıdık birisi içiyorsa üzüntüye o düşer. Rüyada kendisinin sigara içtiğini gören bazı dertler geçirir ve gönül daralması yaşar.

Rüyasında Ateşle Sigara Yaktığını Görmek

Bu rüya yeni başlayacak işlerden hayır görmeyeceğinize kılavuztir. Başarılı bile olsanız bu yeniliklerin sizin için iyi olmadığına alamettir. Yine bu rüya efkârlanmaya, üzüntüye, herhangi bir konudan gönlün bunalmasına veya aşka düşmeye de yorulabilmektedir. Rüyada kendi değil de başkasının sigarasını yakan kişi iyiliksever ve ahlaklı bir adamdan yardım görür. Bu rüya kendisine destek çıkacak makam ve şöhret sahibi bir kişiye alamettir.

Rüyada Sigara İçtiği İçin Azar İşittiğini Görmek

Bu rüyayı gören kişi hataya düşer ve yaptığı bu hatalardan dolayı insanların kötü bakışlarına ve sözlerine maruz kalır. Bu rüyayı gören yaptığı hatalardan ders alır. Yine öğüt vermeye, günah işlemeye veya günah sonrasında tövbe etme anlamına da gelebilmektedir.

Rüyada İçi Dolu Sigara Paketi Görmek

Rüyada içinde birçok sigaranın bulunduğu paket gören kişi çok zengin birisi ile tanışır. Bu rüyayı gören nüfuz sahibi bir adamın yanında yer alır. Aynı zamanda ve anda dolu sigara paketi makam ve işte yükselmedir. Boş sigara paketi gören kişi ise maddi sıkıntılara, borçlanmaya alamettir.

Rüyada Sigara Külü Görmek

Rüyada sigara külü gören kişi, canını sıkan konulardan kurtulur ve yeni başlangıçlar yapar.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com