S

Sigara Vermek Rüya Tabirleri

Rüyada Sigara Vermek

Rüyada sigara vermek iyiye yorulmaz ve rüyayı gören bireyin haksız bir kazanç elde etmek üzere yanlış yollara saptığını gösterir. Kendisine doğru yolu göstermek isteyenlere karşı sert bir tavır gösteren bireyin, içine düştüğü bataklığa başkalarını da çekmek isteyeceğine yorumlanan rüya hayra işaret değildir ve bireyin bir an önce var olan durumdan kurtularak, daha doğru bir hayat tarzı benimsemesine dair uyarıda bulunur. Rüyada sigara verilen bireyin bir açığını yüzüne vuracak olan bireyin, gerçek hayatta da arkadaşları ile arasının bozulacağına, yanlış hareketleri nedeni ile giderek yalnız kalacağına ve iş yerinde de bencil tutumu, yaptığı haksızlıklar nedeniyle sevilmeyen biri olacağına tabir edilir.

Rüyada Çocuğa Sigara Vermek

Kişinin inancının sarsıldığını ve zayıfladığını, bu nedenle günah dolu bir hayat adım attığını işaret eder. Rüya sahibinin yalnızca kendisine değil, yakın çevresine de üzüntü verdiğini, onları hayatlarını da kötü etkilediğini bildiren rüya, bireyin ebeveynlerine karşı da hoşgörüsüz davrandığını, onları koruyup kollamak yerine sürekli hor gördüğünü, ilerde bu yaptıklarından dolayı büyük pişmanlıklar yaşayacağını da sembolize eder.

Rüyada Yoldan Geçen Birine Sigara Vermek

Hiç tanımadığı birine sigara verdiğini gören kişi, sevdiği bir insan hakkında peşin hükümlü davranarak o kimseyi yanlış değerlendireceğini, hakkında ileri geri konuşarak bu kimseyle olan iletişimini geri dönüşümü olmayacak şekilde zarara uğratacağını bildirir. Haksızlık etmek, iftira atmak ve sonradan pişmanlık yaşamak demektir. Yoldan geçen birine sigara veren kişi evli bir bayansa, eşine karşı aşırı kıskanç tavırlar içine girmesi yüzünden aile içinde bir soğukluğa neden olacağını, eşini kendisinden uzaklaştıracağını ve şüphelerinin artması nedeniyle kavgalarla dolu bir süreç yaşayacağını alamet eder.

Rüyada Sigara Vermenin Psikolojik Yorumu

Bağımlılıkların sembolü olan rüya aynı zamanda ve anda suçluluk duygusuyla baş etmeye çalışıldığının da işaretidir. Kişinin sürekli kendisini suçladığı bir konuda içini rahatlatmak adına başkalarını da suçlamaya başladığını, özellikle aile üyelerine yönelik yanlış saptamalarda bulunduğunu da bildirir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com