S

Siğil Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Siğil Görmek

Rüyada siğil görmek anlamı, çok büyük zenginlik olarak tabir edilir. Rüya sahibinin belki hasbelkader yani bir milli piyangodan ya da mirastan büyük bir para alacağına ya da yıllarca verdiği emeğin karşılığında önemli miktarda sermaye elde edeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin dünya malından, nimetlerinden ve lüksünden yana yüzünün güleceği ve bolca nasipleneceği anlamına gelir.

Rüyada Ellerinde Siğil Görmek

Rüyasında ellerinin üzerinde siğil olduğunu gören bireyin şansı ve kısmeti açılır, işleri ve kazancı artar, evinde bolluk ve bereket olur derler. Bu rüyayı gören bireyin rüyası, hayatının her günün adeta bayram havasında geçeceğine, hiçbir vakit geçim zorluğuna ve yokluğa düşmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Kurdeşen Dökmek

Rüyada kurdeşen dökmek, rahat, konforlu ve kolay bir hayata kavuşmaya, ekmeğini ezilmeden ve zorlanmadan kazanmaya, emeğinin karşılığını fazlasıyla almaya tabir edilir. Rüya sahibinin kasasının hiç boş kalmayacağına, her gün daha fazla dolacağına hayatının eksiksiz ve kusursuz olacağına işaret eder.

Rüyada Yara Görmek

Rüyada yara görmek anlamı, rüya sahibinin ticaret hayatında çok başarılı olacağına, istediği noktaya geleceğine ve kariyerinin çok sağlam olacağına kılavuz eder. Rüyayı gören bireyin başarılı, planlı ve stratejik çalışması sayesinde kazancının çok yüksek olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kızamık Olmak

Rüyasında kızamık olduğunu gören kişi, hayatının en parlak ve en verimli dönemini yaşayacak, bu dönemde elini attığı her işten alnının akı ve büyük bir kazanç ile çıkacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Sedef Olduğunu Görmek

Rüyasında sedef olduğunu gören kişi torunlarına ve onların çocuklarına yetecek kadar büyük bir mirasın sahibi olacak demektir. Büyük bir şans yakalamaya ve bu sayede zor günleri geride bırakıp, hayatın geri kalanını lüks içinde geçirmeye yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara