S

Sığınak Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Sığınak Görmek

Rüyada sığınak görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, işlerinin çok aksi gideceği bir dönem geçireceğine, bu yüzden attığı her adımda karşısına çıkabilecek kötü ve can sıkıcı durumlardan kendisini korumak için çok dikkat etmesi gerektiğine, yapacağı hamleyi bir değil birkaç kez daha düşünmek zorunda olduğuna ve eğer çok doğru bir yardım alırsa hayatında ters giden ve canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde düzeleceğine alamet eder.

Rüyada Barınak Görmek

Rüya sahibinin iş hayatındaki ve aile hayatındaki sıkıntıları artacağı için çalışmalarının çok büyük bir engele takılacağına, hiç beklemediği bir anda çok kötü bir durumla ya da hiç beklemediği bir tartışma ile yakın bir arkadaşı ile küçük de olsa bir kırgınlık yaşayacağına ve başarılı bir iş için girilen yolda, kıskanan kişiler tarafından hazırlanmış olan birçok engelle karşılaşacağına kılavuz eder.

Tıkla ve Medyum Saddam Ali’yi Şimdi Ara: 0532 726 40 04

Rüyada Tapınak Görmek

Rüyayı gören bireyin, aile hayatı içinde kendisini üzen ve canını sıkan şeylerden kısa bir süre içinde kurtulacağına, büyük bir sabır göstererek kendisini kötü olaylar ve tartışmaya girmekten koruyacağına, işlerinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, canını sıkan şeyleri yeneceğine ve dert edindiği ve çözmek için büyük emek verdiği bazı sorunları birkaç denemeden sonra çözüme kavuşturacağına işaret eder.

Rüyada Mabet Görmek

Rüya sahibinin, işini ve çalışmalarını emanet ettiği kişilere çok dikkat etmesi gerektiğine, aksi takdirde büyük kayıplar vereceğine, bu kişi ya da kişilerden çok zarar göreceğine ve uzun bir zamanda ve andan beri üzerinde çok düşündüğü bir konuyu çözüme kavuşturacağına tabir edilir.

Rüyada Ev Görmek

Rüyayı gören bireyin, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zamanda ve anda kurtulup ferahlığa çıkacağına kılavuz eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Tıkla ve Medyum Saddam Ali’yi Şimdi Ara: 0532 726 40 04

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı