S

Sığınmak Rüya Tabirleri

()

Rüyada Sığınmak

Rüyada sığınmak, bireyin güvene ihtiyaç duyacağı bir dönemin habercisidir. Yaşanan gelişmelerin rüya sahibi üzerinde olumsuz etkiler bırakacağına alamet eden rüya, yakınlık duyulan kimselerle dayanışma içine girerek bu durumdan kurtulmaya yorumlanır. Bir eve sığındığını gören kişi yakın çevresinden kötü haberler alır, dostlarının yalanlarını yakalar. Bir mağaraya sığındığını gören kimse ise yalnız kalmak ister ve sosyal çevresini sınırlandırır. Düşmanına sığındığını görmek anlamı ise, elden ayaktan düşecek olmaya, moral bozukluğuna, hayal kırıklığı yaşayarak beklenmedik işler yapılacağına alamet eder. Duygusal anlamda bazı sorunlar yaşanacağını, karşılıklı sevgi ve saygı temeline oturtularak inşa edilmiş ilişkilerin bir anda tam tersi yönde gelişim göstereceğini, hane içinde sürekli şikayetlerin, sızlanmaların başlayacağını tabir eder. Kişinin ruhsal açıdan kendini iyi hissetmemesi kadar, ailevi meseleler yüzünden günlük hayatına da yeteri kadar adapte olamamasının işaretlerini verir.

Rüyada Birine Sığınmak

Tanınan birine sığınıldığını görmek anlamı, sorunlar konusunda o kimseyle uzun bir konuşma yapacak olmanın, kişiye akıl verileceğinin ve yön gösterileceğinin işaretidir. Görülen kimseden borç almak, bu kimseyle ortak iş yapmak demek olduğu gibi sırrını paylaşmak şeklinde de yorumlanır. Tanınmayan birine sığınmak ise hayallerin peşinden gitmenin kişiye yakın zamanda ve anda kazanç sağlamayacağının alametidir. Doğru kararlar vermek için samimi, yakın insanlarla istişare etmenin iyi olacağını vurgulayan bir rüyadır.

Rüyada Düşmana Sığınmak

Rakiplerin karşısında istenilen sonuçları alamamak, yapılan küçük hatalar nedeniyle büyük bedeller ödemek, sevilen kimselerin ihanetiyle karşılaşmak ve manevi açıdan kendini zayıflamış, çökmüş hissetmek anlamına gelir. Düşmana sığınmak, işlerin kötü gitmesine, gerçek düşmanların sevineceği gelişmeler yaşanacağına da yorumlanır.

Rüyada Sığınmanın Psikolojik Yorumu

Zayıf hissetmek, içine dönük olmak demektir. Kişi kendini duygusal, fiziksel ve ruhsal açıdan iyi hissetmediği gibi, geçirdiği dönmede başkalarının fikirlerine, desteğine her zamankinden çok daha fazla ihtiyaç duyar. İçine kapanmanın, duygularını dışa vurmakta güçlük çekmenin, karamsarlığın ve yaşama karşı isteksizlik içinde olmanın da ifadesidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim