S

Sihir Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sihir Görmek

Rüyada sihir görmek anlamı, rüya sahibinin aile hayatını kıskanan, sevdikleriyle arasına fitne sokmak isteyen ve işlerini engelleyen kişilerin bulunduğuna kılavuz eder. Yapılan hayırlı çalışmaları bozmaya çalışan ve rüya sahibinin sevdikleriyle arasında dedikodu yaparak ortalığı karıştıran kişilere işaret eder. Aynı zamanda ve anda sıkıntı ve stresin yol açtığı kararsızlık durumuna yorulur.

Rüyada Kendisine Sihir Yapıldığını Görmek

Rüyada kendisine sihir yapıldığını gören bireyin, işlerinin engellenmeye çalışıldığına, sebepsiz yere çıkan kavgaların içine çekildiğine ve iş hayatında müşteri kaybına uğratıldığına yorumlanır.

Rüyada Birisine Sihir Yapmak

Rüyada birisine sihir yapmak, rüya sahibinin kendi mutsuzluğundan ve sıkıntılarından ötürü etrafındaki insanları kıskandığına ve bu kıskançlığın her gün daha da arttığına alamettir.

Rüyada Sihir Bozmak

Rüyada sihir bozmak, hatalardan duyulan pişmanlığa ve yapılan hataların düzeltilmesine kılavuztir. Rüya sahibinin, içindeki kötülüğü atmasına, Allah yolunda çalışmasına ve hatalarından ders almasına yorumlanır.

 Rüyada Sihirbaz Görmek

Rüyada sihirbaz görmek anlamı, yapılan iyi şeyleri bozmaya çalışan, insanların başına türlü sorunlar açan ve var olan sorunları daha da büyüten kişilere alamettir. Rüya sahibinin, gerek iş hayatında gerek aile hayatında engellenmeye çalışıldığı anlamına gelir.

Rüyada Sihirli Ayna Görmek

Rüyada sihirli ayna gören bireyin, yapacağı işlerin değerli çalışmalar olarak görüleceğine ve çalışma hayatında yaptıklarının karşılığını fazlasıyla alacağına yorulur.

Rüyada Sihirli Lamba Görmek

Rüyada sihirli lamba görmek anlamı, hatalardan ders çıkarmaya, aynı hataların tekrarlanmayacağına ve sorun yaratan davranışların düzeltileceğine kılavuz eder.

Rüyada Efsun Görmek

Rüyada efsun gören bireyin, sosyal hayatında karşılaşacağı sıkıntıların çözümleneceğine ve ruhsal durumunda yaşanan kötüleşmenin düzeleceğine işaret eder.

Rüyada Efsunlandığını Görmek

Rüyada efsunlandığını gören bireyin, karşısına çıkacak zorluklardan ve sıkıntılardan sevdiği kişilerin hayır duaları ile kurtulacağına ve hayatında sürekli başarı kazanacağına yorumlanır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com