S

Sihir Yapmak Rüya Tabirleri

Rüyada Sihir Yapmak

Rüyada sihir yapmak, rüyayı gören bireyin, hayatını tamamen değiştireceğine, yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine ve yeni bir iş bulup orada çalışacağına kılavuz edilir. Ve hobilerine daha çok önem vereceğine ve insanları istedikleri şeyleri yapmak hakkında yönlendireceğine ve başarıya ulaşıp mutlu bir insan olacağına kılavuz edilir.

Rüyada Düşmanına Sihir Yapmak

Rüyada düşmanına sihir yapmak, iş hayatında ve sosyal hayatta yapılan çalışmalara sürekli engel olan, rüya sahibinin yapacağı hataları kollayan, insanlar arasında tartışmaların çıkmasını dört gözle bekleyen düşmanın yapacağı üçkağıt ile hileyle aldatarak başarıya ulaşacağına tabir edilir.

Rüyada Sevilen Birine Sihir Yapmak

Rüyada sevilen birisine büyük yapmak, istenmedik bir şekilde yapılacak hata ile sevilen bireyin, kalbinin kırılmasına, küstürülmesine ve bu yüzden epey uzun bir zaman konuşulup görüşülemeyeceğine kılavuz eder.

Rüyada Sihirbaz Görmek

Rüyada sihirbaz görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, iş hayatında büyük bir değişiklik yapmak için uzun zamandır hayal ettiği seyahatleri yapacağına ve böylece yeni ürünler, yeni ülkeler ve malzemeler deneyerek yeni işkollarına gireceğine işaret edilir.

Rüyada Sihir Yaptığını Görmek

Rüyada sihir yaptığını görmek anlamı, uzun zamandır mutlu bir şekilde yaşayan bir aileyi dağıtmak için yapılan bir sihrin ters teptiği ve insanların ölümden döndüğüne tabir olunur.

Rüyada Kendisini Sihirli Görmek

Rüyada kendisini sihirli gören bireyin, işlerinin önüne taş konulacağına, yolunda giden çalışmalarının yarıda kalacağına ve her yeni işe girerken en kısa sürede anlaşmazlıkların ortaya çıkacağına kılavuz eder.

Rüyada Büyü Yapmak

Rüyada büyü yapmak, rüya sahibinin,  işlerinde yaşadığı sıkıntıları azaltmak için hukukdışı bir şekilde kazanç elde etmeye çalışmasına ve resmi kurumlar üzerinden yolsuzluk yaparak haram para kazandığına işaret edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com