S

Sihirbaz Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sihirbaz Görmek

Rüyada sihirbaz görmek anlamı, rüya sahibinin bazen sessiz sedasız bazen de gizliden atacağı adımlara ve alacağı kararlara daha sonrada bu kararları çevresindekilere ilan etmesine ve onlarla mutluluğunu paylaşmak istemesine alamet eder. Bu rüya aynı zamanda ve anda yanılmaya, hayal kırıklığına uğramaya, tabir yerindeyse işini yalandan ağlayarak, kendini acındırarak ve duygu sömürüsü yaparak yürütmeye çalışan birine alamet eder.

Rüyada Sihirbaz Olmak

Rüyada sihirbaz olmak, rüyayı gören bireyin yaşayacağı güzelliklere ve hoşluklara tabir edilir. Kişi, çok mutlu ve şanslı olacağı bir döneme girecek, mutluluğu gözlerine yansıyacak ve yakınları tarafından bu ışıltı hemen fark edilecektir diye yorumlanır.

Rüyada Büyücü Görmek

Rüyada büyücü görmek anlamı, rüya sahibinin hayatına bakışını değiştirmeye karar verdiğine, kendini yenilemek ve geliştirmek istediğine işaret eder. Kişi, çevresinde yaşanan değişikliklere adapte olmak için değişmesi gerektiğine inanıyor demektir.

Rüyada Büyü Görmek

Rüyada büyü görmek anlamı, rüyayı gören bireyin başarılarını ve sahip olduğu hayatı çekemeyen bazı art niyetli kimselerin olduğuna ve bu kişilerin kendisini engellemek için bir araya gelerek fikir birliği ettiğine ve planlarını yürütmeye çalıştıklarına rivayet edilir.

Rüyada Büyü Yapmak

Rüyada büyü yapmak, tatsız olaylara işaret eder. Rüyayı gören bireyin sakin giden hayatının bir takım kötü olaylar nedeni ile bozulacağına, bazı kişilerle aralarında büyük anlaşmazlıklar yaşanacağına ve bu nahoş durumun karakolda noktalanacağına kılavuz eder.

Rüyada Büyücü Olmak

Rüyada büyücü olduğunu gören kişi bazı sıkıntılarla karşılaşacaktır diye yorumlanır. Bu rüya şanssızlık anlamına gelir ve rüya sahibinin iş hayatında bir takım aksilikler yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Büyü Yaptırmak

Rüyada büyü yaptırmak, borçların artacağına, kısmetin kapanması nedeni ile ticaretin duracağına, rüya sahibinin yokluğa ve kıtlığa düşeceğine kılavuz eder. Çetin günlerin yaklaştığı ile açıklanır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com